Věci, které gentlemanovi nesmí chybět v koupelně

16. 11. 2016
Zajímavosti

Dagmar Gallyasová

Poslední dobou se nám více a více mezi muži objevují velci gentlemani, kteří pečují o svůj zevnějšek a z koupelny už neodcházejí po pěti minutách. Nyní v koupelně muži tráví více času, který věnují péči o svůj vzhled. A co všechno takový gentleman musí ve své koupeně mít?

Holící strojek

Každý muž by měl pečovat o své vousy a proto muži nesmí chybět v koueplně tento německý holící strojek Mühle R89, který má klasickou uzavřenou hlavici.

Krém na holení

Bez pořádného krému na holení se neoholíte, to je jasné. Santalové dřevo je jedna z nejvíce příjemných vůní na světě a je ideální pro všechny muže, kteří chtějí vonět jako gentlemani.

Kolínská

Když už máte dokonale oholenou tvář, je čas, aby vše bylo čisté! Tato kolínská zachová vaši tvář krásně hladkou, měkkou a bez pupínků.

Hydratace

Pokud pánové nehydratujete, je čas začit!

Vůně

Jestli ženy něco na mužích milují, tak je to v první řadě vůně. l´Homme Ideal od značky Guerlain se stal parfémém roku 2015.

Deodorant

Muži VŽDY potřebují deodorant.

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

Barbora Stoklasová

+420 +420 603 157 739
Po - Pá: 8 - 12, 13 - 17 hod.

obchod@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článok pre vás s láskou napísala

Dagmar Gallyasová

Miluji kávu, skvělé služby a ráda sleduji lidi, kteří něco dokázali.

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg doručíme
ZADARMO až k vám domov

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.
Taký katalóg proste chcete mať doma vytlačený.

Pošlite mi ho zadarmo

Nie, to nie je ďalší nudný newsletter

Posielame len inšpiráciu, ktorú oceníte. Napríklad ako správne vybrať nábytok.
Ako sa o neho starať. Alebo ako na neho získate zľavu .

 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.


Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie