4 věci v které nás v koupelně rozčilují

23. 10. 2016
Zajímavosti

Dagmar Gallyasová

Každého z nás rozčulije spousta věcí, myslíme si ale, že na věcech, které nás rozčilují v koupelně se určitě v několika případech shodneme. Dali jsme dohromady pár věcí a jsme skutečně zvědaví, zda jste na tom stejně a pokud vám vadí ještě něco co jsme nezmínili, napište nám do komentáře, protože nás to velmi zajímá!

  1. Pocákané umyvadlo - určitě to znáte, někdo před vámi se zrovna zuřivě umýval a umyvadlo zůstalo celé pocákané, kolikrát tam můžeme vidět kromě vody i zubní pastu vašeho přítele, nebo růžovou pastu vašeho malého školáka.
  2. Voda na zemi - Někdo před vámi se koupal a očividně se místo koupání potápěl nebo se snažil někam proplout, protože voda je všude kolem a nikdo to po sobě neuklidil! :(
  3. Špinavé zrcadlo - My ženy ráno zrcadlo prostě potřebujeme, rády se vždy kontrolujeme, zda nám nepřibyl nějaký pupínek a tak…však to znáte. A špinavé zrcadlo nám prostě vadí!
  4. Nepořádek - Nepořádek nemáme rádi asi v žádné místnosti v domě či v bytě…

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

Barbora Stoklasová

+420 +420 603 157 739
Po - Pá: 8 - 12, 13 - 17 hod.

obchod@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článok pre vás s láskou napísala

Dagmar Gallyasová

Miluji kávu, skvělé služby a ráda sleduji lidi, kteří něco dokázali.

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg doručíme
ZADARMO až k vám domov

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.
Taký katalóg proste chcete mať doma vytlačený.

Pošlite mi ho zadarmo

Nie, to nie je ďalší nudný newsletter

Posielame len inšpiráciu, ktorú oceníte. Napríklad ako správne vybrať nábytok.
Ako sa o neho starať. Alebo ako na neho získate zľavu .

 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.


Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie