Doprava a platba

Viac o doprave a platbe

Informácie ohľadne dopravy a platby, ktoré nájdete na tejto stránke, sa vzťahujú výhradne k predaju našich výrobkov prostredníctvom internetového obchodu (e-shopu) na týchto webových stránkach.

Druhy dopravy

p
DPD Záruka kvalitnej prepravy bez škrabancov a karambolov.
12 €
a
Kuriérom Raben Profi preprava za prvé zamknuté dvere (bez výnosu na poschodie).
Zadarmo
a
Zaslať s ďalšou objednávkou
Zadarmo

Druhy platby

l
Platba vopred
Zadarmo
o
Dobírka Zaplatíte priamo kuriérovi v hotovosti.
Zadarmo

Logistická služba Raben

 • Objednaný tovar je možné zaslať pomocou overenej logistickej služby Raben, ktorá nám zaisťuje zásielkovú prepravu po celej SR.
 • V súčasnosti ponúkame možnosť s doručením za prvé uzamykateľné dvere.
 • Zásielka je (v pracovné dni) doručená obvykle do 2 až 3 pracovných dní od odoslania.
 • Platba je možná na dobierku alebo vopred na účet. Pri platbe vopred získavate 2% zľavu z ceny objednávky.
 • Pri objednávke nad 150 € a využití služby Raben máte dopravu ZDARMA
 • Garantujeme, že sa k vám váš objednaný výrobok dostane v poriadku a včas tak, ako požadujete. V prípade nedostupnosti objednaného tovaru (vzniknutej napr. z dôvodu vyradenia z výroby, nemožnosti včas získať materiál pre výrobu atď.) si vyhradzujeme právo na zrušenie objednávky. O tejto skutočnosti bude zákazník bezodkladne informovaný e-mailom, ktorý uviedol v objednávke, a to najneskôr nasledujúci pracovný deň po uskutočnení objednávky. Zákazníkovi bude ponúknutá iná alternatíva, podľa jeho špecifikácie.
 • Raben doručuje zásielky v pracovné dni od 9:00 do 18:00.
 • V deň doručenia vás prepravca obvykle vopred kontaktuje a upresní hodinu dodania vášho balíčka.
 • Pre sledovanie zásielky online kliknite tu.

Balíková služba DPD

 • Drobné predmety (kategória Doplnky) zasielame dopravcom DPD po celom území Slovenskej republiky.
 • Cena dopravy je 12 €, nad 150 € je doprava ZDARMA.
 • Platbu je možné uskutočniť vopred (zľava 2 %) alebo dobierkou. 
 • Zásielky sú dopravcom spravidla doručované do 2.-3. pracovného dňa od odoslania zásielky. 
 • Pre sledovanie zásielky online kliknite tu.

Ako je to s dobou dodania tovaru?

 • Potrebujete novú kúpeľňu hneď? Máme pre vás skvelú správu! U vybraných kolekcií vám tovar vyrobíme a doručíme do 5 pracovných dní od objednávky. Viac v sekcii expresné dodanie. Dobrou správou je tiež to, že expresné dodanie nie je spoplatnené. Zaplatíte bežné ceny. 
 • U štandardných produktov ponúkame cez 100 možných kombinácií farby korpusu, čela a typov úchytky, nie je možné mať všetko skladom. Preto ku každej objednávke pristupujeme individuálne a s výrobou začíname ihneď po obdržaní zásielky. O stave vašej objednávky vás budeme priebežne informovať.

Ako na preberanie zásielky u dopravcu?

 • Pri preberaní zásielky je kupujúci povinný poriadne prekontrolovať, či nie je poškodený obal a zásielka je poriadne zabalená.
 • V prípade, že má kupujúci pochybnosti o kvalite preberaného tovaru, môže tovar odmietnuť, prípadne požiadať vodiča, aby bol prítomný pri vybalení a kontrole výrobku.
 • Podpísaním prepravného listu kupujúci potvrdzuje prevzatie tovaru v bezchybnom stave!
 • Na neskoršie reklamácie mechanického poškodenia nebude braný zreteľ.
 • Pri čiastočnom poškodení obalov zásielky máte nasledujúce možnosti:
 • Kompletne zásielku odmietnuť a do doručovacieho listu napísať „Neprevzaté – poškodený obal“.
 • Ponechať si nepoškodené kusy a s vodičom spísať „Reklamačný protokol“ – dobierku je však potrebné uhradiť v plnej výške.
 • Pri akomkoľvek poškodení obalu či preberaní zásielky s výhradou kontaktujte Dreja, v. d. na tel.: +420 461 653 937.
 • Podľa zákona číslo 112/2016 Sb. v platnom znení o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku, ktorú obdrží prostredníctvom dopravcu. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Tovar u obchodných partnerov

Žiaden tovar objednaný prostredníctvom nášho e-shopu nie je možné dodať na pobočky niektorého z našich obchodných partnerov. Toto je súčasťou vzájomnej dohody s našimi partnermi. Ďakujeme za pochopenie.

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Označené položky * sú povinné

Máte otázku? Napíšte nám.
Vyplňte nižšie uvedený formulár a my to zariadime.

*
*
*

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov.


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

V súvislosti s novým nariadením EU 2016/679 o ochrane osobných údajov (GDPR) si Vás dovoľujeme požiadať o udelenie súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Vyplnením formulára s vašou otázkou udeľujete súhlas so zaradením všetkých jeho osobných a iných údajov v rámci tohto formulára, ako i ďalších údajov získaných pri obchodnom styku (ďalej len „osobné údaje“) do databázy správcu (ďalej tiež ako „správca“), t. j. Dřevojas, v. d., so sídlom Pražská 50, Svitavy, 568 02, IČ:42193940, a s ich spracovaním, a to i prostredníctvom prevádzkovateľom poverených sprostredkovateľov (ďalej ako „sprostredkovateľ“).

Osobné údaje budú spracované pre obchodné a marketingové potreby prevádzkovateľa, vrátane ponúkania obchodu a služieb, ako aj zasielania obchodných zdelení okrem iného prostredníctvom elektronických prostriedkov v zmysle zákona č. 480/2004 Sb, o niektorých službách informačnej spoločnosti.

Súhlas sa poskytuje na dobu do odvolania súhlasu. Registrovaný berie na vedomie, že má práva podľa ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochrane osobných údajov, t. j. predovšetkým, že poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a že má právo prístupu k osobným údajom. Každý subjekt údajov, ktorý zistí alebo sa domnieva, že prevádzkovateľ alebo sprostredkovateľ vykonáva spracovanie jeho osobných údajov, ktoré je v rozpore s ochranou súkromného a osobného života subjektu údajov alebo v rozpore so zákonom, môže a) požiadať prevádzkovateľa alebo sprostredkovateľa o vysvetlenie, b) požadovať, aby prevádzkovateľ alebo sprostredkovateľ odstránil takto vzniknutý stav; predovšetkým sa môže jednať o blokovanie, vykonanie opravy, doplnenie alebo likvidáciu osobných údajov.OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

V súvislosti s novým nariadením EU 2016/679 o ochrane osobných údajov (GDPR) si Vás dovoľujeme požiadať o udelenie súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Vyplnením formulára udeľujete súhlas so zaradením všetkých jeho osobných a iných údajov v rámci tohto formulára, ako i ďalších údajov získaných pri obchodnom styku (ďalej len „osobné údaje“) do databázy správcu (ďalej tiež ako „správca“), t. j. Dřevojas, v. d., so sídlom Pražská 50, Svitavy, 568 02, IČ:42193940, a s ich spracovaním, a to i prostredníctvom prevádzkovateľom poverených sprostredkovateľov (ďalej ako „sprostredkovateľ“).

Osobné údaje budú spracované pre obchodné a marketingové potreby prevádzkovateľa, vrátane ponúkania obchodu a služieb, ako aj zasielania obchodných zdelení okrem iného prostredníctvom elektronických prostriedkov v zmysle zákona č. 480/2004 Sb, o niektorých službách informačnej spoločnosti.

Súhlas sa poskytuje na dobu do odvolania súhlasu. Registrovaný berie na vedomie, že má práva podľa ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochrane osobných údajov, t. j. predovšetkým, že poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a že má právo prístupu k osobným údajom. Každý subjekt údajov, ktorý zistí alebo sa domnieva, že prevádzkovateľ alebo sprostredkovateľ vykonáva spracovanie jeho osobných údajov, ktoré je v rozpore s ochranou súkromného a osobného života subjektu údajov alebo v rozpore so zákonom, môže a) požiadať prevádzkovateľa alebo sprostredkovateľa o vysvetlenie, b) požadovať, aby prevádzkovateľ alebo sprostredkovateľ odstránil takto vzniknutý stav; predovšetkým sa môže jednať o blokovanie, vykonanie opravy, doplnenie alebo likvidáciu osobných údajov.


Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.