Umývadlové dosky

Nenašli ste v našej ponuke tú správnu kúpeľňovú skriňu? Chcete byť originálni? Objavte umývadlové dosky, moderné a vhodné alternatívy k umývadlovým skriniam.

Môžete použiť filtrovanie alebo nahliadnuť do poradne.
Jasaánek
Zobrazených 12 z 40 produktov
Novinka

Umývadlová doska DPU HPL

od 272 € s DPH

Detail

6 až 8 týždňov

Umývadlová doska HPL na mieru v dekore dreva či imitácii betónu.

Umývadlová doska DPU CS I

od 175 € s DPH

Detail

6 až 8 týždňov

Umývadlová doska na mieru v dekore dreva či imitácii betónu.

Umývadlová doska DPU CS II

od 184 € s DPH

Detail

6 až 8 týždňov

Umývadlová doska na mieru v bielej lesklej alebo matnej.

Umývadlová doska DPU CS III

od 263 € s DPH

Detail

6 až 8 týždňov

Umývadlová doska na mieru v prevedení Individual - sami si vyberiete farebný odtieň z nášho…

Štýlové dosky pod umývadlo

Moderný štýl a minimalizmus idú ruka v ruke a umývadlové dosky sú toho podareným príkladom. Ponúkajú množstvo úložného priestoru, sú vzdušné, elegantné a je možné ich kombinovať s celým radom doplnkov.

Umývadlové dosky vyrábame v jednotnej hĺbke 50 cm, šírku si ale môžete navoliť v rozpätí od 60 do 270 cm. K dispozícii sú elegantné dekory, drevodekory alebo laky či individuálne prevedenie podľa vzorníka RAL/NCS. Našou špecialitou sú dosky z HPL (High Pressure Laminate) materiálu, vďaka ktorému budú ešte viac odolné proti vode a vlhkosti. Okrem domácnosti ich odporúčame do verejných kúpeľní, bazénov alebo hotelov.

Chýba vám úložný priestor? V našej ponuke nájdete tiež praktické doplnkové skrine pod dosku, ktoré vyrábame v celom rade rozmerov a zásuvkových variantov. A pokiaľ je aj toto málo, umývadlovú dosku môžete doplniť aj odkladacou doskou, ktoré je možné tiež kombinovať s doplnkovými zásuvkami.

Nový katalóg doručíme
ZADARMO až k vám domov

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.
Taký katalóg proste chcete mať doma vytlačený.

Pošlite mi ho zadarmo

Nie, to nie je ďalší nudný newsletter

Posielame len inšpiráciu, ktorú oceníte. Napríklad ako správne vybrať nábytok.
Ako sa o neho starať. Alebo ako na neho získate zľavu .

 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.


Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie