Dosky pod umývadlo

Nenašli ste v našej ponuke tú správnu kúpeľňovú skriňu? Chcete byť originálni? Objavte dosky pod umývadlo, moderné a vhodné alternatívy k umývadlovým skriniam.

Čítať ďalej
Môžete použiť filtrovanie alebo nahliadnuť do poradne.
Jasaánek
Zobraziť filtrovanie Skryť filtrovanie

Podľa ceny

24 Kč
543 Kč

Podľa šírky

300 mm
2000 mm

Podľa hĺbky

10 mm
500 mm

Podľa farby

Podľa otvárania

Podľa kolekcie

Zobrazených 12 z 44 produktov

Umývadlová doska DPU CS II

201 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Umývadlová doska DPU CSII v prevedení lak (lesk/mat).

Umývadlová doska DPU CS III

287 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Umývadlová doska DPU CSIII v prevedení Individual - sami si vyberiete farebný odtieň z nášho…

Umývadlová doska DPU HPL

297 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Umývadlová doska HPL na mieru v dekore dreva či imitácii betónu.

Štýlové dosky pod umývadlo

Moderný štýl a minimalizmus idú ruka v ruke a umývadlové dosky sú toho podareným príkladom. Ponúkajú množstvo úložného priestoru, sú vzdušné, elegantné a je možné ich kombinovať s celým radom doplnkov.

Umývadlové dosky vyrábame v jednotnej hĺbke 50 cm, šírku si ale môžete navoliť v rozpätí od 60 do 270 cm. K dispozícii sú elegantné dekory, drevodekory alebo laky či individuálne prevedenie podľa vzorníka RAL/NCS. Našou špecialitou sú dosky z HPL (High Pressure Laminate) materiálu, vďaka ktorému budú ešte viac odolné proti vode a vlhkosti. Okrem domácnosti ich odporúčame do verejných kúpeľní, bazénov alebo hotelov.

Chýba vám úložný priestor? V našej ponuke nájdete tiež praktické doplnkové skrine pod dosku, ktoré vyrábame v celom rade rozmerov a zásuvkových variantov. A pokiaľ je aj toto málo, umývadlovú dosku môžete doplniť aj odkladacou doskou, ktoré je možné tiež kombinovať s doplnkovými zásuvkami.

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.