Umývadlo s odkladacou plochou, alebo dvojumývadlo?

Umývadlo s odkladacou plochou, alebo dvojumývadlo?

14. 03. 2018

Vybrať si umývadlo… Znie to proste, avšak zdanie klame. Akonáhle zabŕdnete a začnete sa zaujímať, zistíte, že na trhu je celá rada možností. Pokiaľ naviac zariadzujete priestornú kúpeľňu, ponúka sa okrem klasického umývadla, také to s odkladacím priestorom, dvojumývadlo, alebo dokonca dve umývadlá vedľa seba. Akú variantu uprednostniť?

Veľkorysý odkladací priestor

Keď to vezmeme pekne poporiadku, pokiaľ vás doma netrápi ranná tlačenica, máte dostatok miesta, ale dvojumývadlo vás nepresvedčilo, dajte šancu umývadlu väčšiemu s odkladacou plochou. Napríklad nejakému designovému kúsku. Len sa pozrite na umývadlo Euphoria, Durastyle či Harmonia. Zaujímavé je aj umývadlo Plane pre rad RETRO.

Dve umývadlá

Ak vsadíte na dve umývadlá vedľa musíte mať ideálne meter a pol priestoru, aby ste sa nepripravili o komfort. Celý koncept potom pôsobí veľmi luxusne, je ideálnym riešením pre väčšie rodiny, kedy pri rannom zhone jedno umývadlo poslúži aj dvom členom domácnosti – a násobte dvomi. Pohodlne si tak ráno vyčistíte zuby napríklad všetci súčasne.

Řada TOWER, umyvadla KUBERad TOWER, umývadlá KUBE

Dve v jednom

Alternatívou pre tých, ktorí by uvítali dve umývadla, je potom dvojumývadlo. Mohlo by sa dokonca povedať, že je v tomto smere ideálnym riešením. Pokiaľ totiž uvažujete o zadovážení dvoch umývadiel, nie je nutné, aby ste si ich zaobstarávali každé zvlášť. Dvojumývadlá majú radu výhod – nielenže ušetria priestor, naviac vám medzi umývadlami vznikne praktická odkladacia plocha. Ďalšou výhodou toho, že ide o jeden kus, je to, že nikde nie sú žiadne špáry, kde by sa prípadne mohli usadzovať nečistoty.

Rad COLOR, dvojumývadlo NORM 125

Dvojumývadlo, verné svojmu názvu, samozrejme disponuje aj dvomi otvormi na batériu, čím dokonale podčiarkuje svoj užívateľský komfort. Netreba potom dodávať, že pod dvojumývadlom umiestnená kúpeľňová skrinka ponúka zároveň aj veľký úložný priestor, do ktorého hravo schováte mnoho svojich kúpeľňových nevyhnutností. Jej vzhľad potom závisí na tom, pre aký konkrétny rad kúpeľňového nábytku sa rozhodnete.

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.