Poradíme, vysvetlíme, odpovieme

Kategórie poradne

Sprievodca výberom kúpeľňového vybavenia 10 minút čítania

Ako správne vybrať kúpeľňový nábytok?

Zariaďujete novú kúpeľňu, alebo ste sa rozhodli zrekonštruovať vašu existujúcu? Výber vhodného nábytku do kúpeľne vás zaručene neminie. Ako sa ale zorientovať v širokej ponuke najrôznejších tvarov, materiálov, štýlov a veľkostí? Pripravili sme pre…

Zobraziť otázku
Sprievodca výberom kúpeľňového vybavenia 10 minút čítania

Ako vybrať dosku pod umývadlo?

Dosky pod umývadlo sú trendy, originálne a praktické. Zistite, z akých ďalších dôvodov si umývadlové dosky zamilujete, a pustite sa s nami do ich výberu.

Zobraziť otázku
Otázky a odpovede o produktoch 5 minút čítania

Z akých materiálov je vyrobený kúpeľňový nábytok

Lámete si hlavu nad tým, aký materiál je vhodný na nábytok do kúpeľne? Chcete, aby vám kúpeľňový nábytok slúžil mnoho rokov? Náš článok je tu priamo pre vás! Vyjasníme, ktoré materiály používame u nás v Dreji, na aké materiály je obecne vzaté…

Zobraziť otázku
Sprievodca výberom kúpeľňového vybavenia 10 minút čítania

Ako vybrať umývadlo do kúpeľne?

Vyberáte to pravé umývadlo do vašej kúpeľne? Zdanlivo jednoduchá úloha, ktorá dokáže v realite hocikoho potrápiť. Poradíme vám, ako sa zorientovať v neprebernom množstve umývadiel a pripomenieme, na čo si dať pri výbere pozor.

Zobraziť otázku
Otázky a odpovede o produktoch 1 minúta čítania

Sú umývadlové skrinky dodávané s umývadlom?

Áno, umývadlové skrinky dodávame vrátane umývadla. Súčasne sme pre vás ale v našom sortimente pripravili niekoľko možností, ako si objednať skrinku bez umývadla alebo pre umývadlá obľúbených značiek, ako sú Laufen, Duravit, Villeroy & Boch a pod…

Zobraziť otázku
Sprievodca výberom kúpeľňového vybavenia

Aké sú farebné možnosti u nábytku Dreja?

Vyberáte nábytok, ale zatiaľ si nie ste istí, v akej farbe alebo dekore by mal byť vyrobený? Máte nejakého favorita, ale neviete, ako vyzerá naživo alebo ako bude ladiť s vašimi obkladmi? Množstvo otázok, na ktoré ale máme odpoveď. Poďme sa teraz…

Zobraziť otázku
Sprievodca výberom kúpeľňového vybavenia 18 minút čítania

Ako správne vybrať záchod?

Výber nového záchoda nie je tak jednoduchý, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Poďte si s nami preto pripomenúť, v čom je potrebné mať jasno, medzi ktorými typmi WC sa vlastne rozhodovať a aké kritériá sledovať pri samotnom výbere.

Zobraziť otázku
Otázky a odpovede o produktoch

Je možné umývadlo zavesiť samostatne alebo len s umývadlovou skrinkou?

Oba varianty sú možné. Ale pozor! Ako vždy, aj tu existuje niekoľko výnimiek a na tie je nutné si dať pozor. Pozrime sa na to bližšie, nech máte prehľad a nespletiete sa.  Vyberáte nové umývadlo do kúpeľne? Prečítajte si nášho sprievodcu, vďaka…

Zobraziť otázku
Odpoveď na vašu otázku nájdete buď podo mnou – alebo volajte, píšte!
Položte vlastnú otázku

Označené položky * sú povinné

Máte otázku? Napíšte nám.
Vyplňte nižšie uvedený formulár a my to zariadime.

*
*
*

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov.


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

V súvislosti s novým nariadením EU 2016/679 o ochrane osobných údajov (GDPR) si Vás dovoľujeme požiadať o udelenie súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Vyplnením formulára s vašou otázkou udeľujete súhlas so zaradením všetkých jeho osobných a iných údajov v rámci tohto formulára, ako i ďalších údajov získaných pri obchodnom styku (ďalej len „osobné údaje“) do databázy správcu (ďalej tiež ako „správca“), t. j. Dřevojas, v. d., so sídlom Pražská 50, Svitavy, 568 02, IČ:42193940, a s ich spracovaním, a to i prostredníctvom prevádzkovateľom poverených sprostredkovateľov (ďalej ako „sprostredkovateľ“).

Osobné údaje budú spracované pre obchodné a marketingové potreby prevádzkovateľa, vrátane ponúkania obchodu a služieb, ako aj zasielania obchodných zdelení okrem iného prostredníctvom elektronických prostriedkov v zmysle zákona č. 480/2004 Sb, o niektorých službách informačnej spoločnosti.

Súhlas sa poskytuje na dobu do odvolania súhlasu. Registrovaný berie na vedomie, že má práva podľa ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochrane osobných údajov, t. j. predovšetkým, že poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a že má právo prístupu k osobným údajom. Každý subjekt údajov, ktorý zistí alebo sa domnieva, že prevádzkovateľ alebo sprostredkovateľ vykonáva spracovanie jeho osobných údajov, ktoré je v rozpore s ochranou súkromného a osobného života subjektu údajov alebo v rozpore so zákonom, môže a) požiadať prevádzkovateľa alebo sprostredkovateľa o vysvetlenie, b) požadovať, aby prevádzkovateľ alebo sprostredkovateľ odstránil takto vzniknutý stav; predovšetkým sa môže jednať o blokovanie, vykonanie opravy, doplnenie alebo likvidáciu osobných údajov.OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

V súvislosti s novým nariadením EU 2016/679 o ochrane osobných údajov (GDPR) si Vás dovoľujeme požiadať o udelenie súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Vyplnením formulára udeľujete súhlas so zaradením všetkých jeho osobných a iných údajov v rámci tohto formulára, ako i ďalších údajov získaných pri obchodnom styku (ďalej len „osobné údaje“) do databázy správcu (ďalej tiež ako „správca“), t. j. Dřevojas, v. d., so sídlom Pražská 50, Svitavy, 568 02, IČ:42193940, a s ich spracovaním, a to i prostredníctvom prevádzkovateľom poverených sprostredkovateľov (ďalej ako „sprostredkovateľ“).

Osobné údaje budú spracované pre obchodné a marketingové potreby prevádzkovateľa, vrátane ponúkania obchodu a služieb, ako aj zasielania obchodných zdelení okrem iného prostredníctvom elektronických prostriedkov v zmysle zákona č. 480/2004 Sb, o niektorých službách informačnej spoločnosti.

Súhlas sa poskytuje na dobu do odvolania súhlasu. Registrovaný berie na vedomie, že má práva podľa ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochrane osobných údajov, t. j. predovšetkým, že poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a že má právo prístupu k osobným údajom. Každý subjekt údajov, ktorý zistí alebo sa domnieva, že prevádzkovateľ alebo sprostredkovateľ vykonáva spracovanie jeho osobných údajov, ktoré je v rozpore s ochranou súkromného a osobného života subjektu údajov alebo v rozpore so zákonom, môže a) požiadať prevádzkovateľa alebo sprostredkovateľa o vysvetlenie, b) požadovať, aby prevádzkovateľ alebo sprostredkovateľ odstránil takto vzniknutý stav; predovšetkým sa môže jednať o blokovanie, vykonanie opravy, doplnenie alebo likvidáciu osobných údajov.


Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.