Sú umývadlové skrinky dodávané s umývadlom?

Áno, umývadlové skrinky dodávame vrátane umývadla. Súčasne sme pre vás ale v našom sortimente pripravili niekoľko možností, ako si objednať skrinku bez umývadla alebo pre umývadlá obľúbených značiek, ako sú Laufen, Duravit, Villeroy & Boch a pod. Výber je skutočne veľký a my vám povieme, ako v ňom nájsť presne to, čo potrebujete. 

Hľadáte nové umývadlo do kúpeľne? Nie ste si istí, ktoré je pre vás to pravé? V podrobnom článku “Ako vybrať umývadlo” vám poradíme, čoho sa pri ich výbere držať.

Umývadlo v cene - jednoduché a pohodlné riešenie

Väčšinu našich umývadlových skriniek dodávame s umývadlom, ktoré je zahrnuté v cene. Vďaka tomu si môžete zariadiť kúpeľňu na pár kliknutí. Stačí si vybrať z viac ako 20 dizajnových kolekcií a objednať. 

Skrinky pre obľúbené umývadlá

Máte v kúpeľni umývadlo Laufen Pro S, alebo umývadlá Duravit Vero, Subway 2.0, Finion, alebo Metric a hľadáte pod nich skrinku? Potom ju medzi našimi skrinkami určite nájdete. V rámci kolekcie VARIANTE si môžete pre uvedené umývadlá objednať hneď niekoľko rozmerov skriniek pod umývadlo. Pre malé kúpeľne ponúkame rozmery 60, 65 či 70 a 80 cm, pre veľké rodinné kúpeľne alebo jednoducho pre tých, čo chcú viac priestoru, skrinky pod umývadlo široké až 130 cm. Určite tiež oceníte možnosť výberu jedno- či dvojzásuvkového variantu.

Podrobný prehľad všetkých umývadiel, pod ktoré vyrábame skrinky v kolekcii VARIANTE:

  • Laufen Pro S (možné zakúpiť aj u nás v e-shope) - rozmery 60, 70, 85, 105 a 130 cm
  • Villeroy & Boch Finion - 80, 100 a 120 cm
  • Villeroy & Boch Subway 2.0 - 60, 65, 80 a 100 cm
  • Villeroy & Boch Metric - 100 cm
  • Duravit Vero - 60, 70, 80, 100 a 120 cm

Okrem kolekcie VARIANTE môžete pre umývadlá Laufen Pro S alebo Grohe Essence zakúpiť aj skrinky pod umývadlo kolekcie PROJECT. Tá je vám k dispozícii s celým radom úchytiek a v mnohých dekoroch.

Cena bez umývadla

Kúpeľňová skrinka PROJECT SZZ2 60

od 474 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Umývadlová skrinka o šírke 60 cm s 2 zásuvkami pre keramické umývadlo Laufen Pro S 60 (nie je…

Cena bez umývadla

Kúpeľňová skrinka PROJECT SZZ2 70

od 566 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Umývadlová skrinka o šírke 70 cm s 2 zásuvkami pre keramické umývadlo Laufen Pro S 70 (nie je…

Cena bez umývadla

Kúpeľňová skrinka PROJECT SZZ2 60

od 474 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Umývadlová skrinka o šírke 60 cm s 2 zásuvkami pre keramické umývadlo Grohe Essence (nie je…

Potrebujete len skrinku pod umývadlo? 

To nie je žiadny problém. V prípade, že sa vám zapáčila niektorá zo štandardných umývadlových skriniek, ale chcete ju bez umývadla, nie je problém. Dajte nám vedieť na info@dreja.sk a my vám zdelíme všetky podrobnosti, vrátane ceny. Musíme ale tiež upozorniť, že každá zo skriniek pod umývadlo je konštruovaná pre presne daný typ umývadla, a pokiaľ uvažujete nad vlastným, nemuselo by vám na skrinke sedieť. Aj to ale dokážeme vyriešiť.

Využite náš konfigurátor

Áno. Pomocou nášho konfigurátora vám môžeme vyrobiť umývadlové skrinky z vybraných štandardných kolekcií aj pre iné typy umývadiel, než s akými ich ponúkame v štandardnej ponuke. Stačí navštíviť niektorého z našich obchodných partnerov, ktorý používa náš konfigurátor kúpeľňového nábytku a je to. O zvyšok sa už postaráme.

Stále si neviete rady?

Pokiaľ si výberom kúpeľňového nábytku stále nie ste istí, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám poradíme prostredníctvom e-mailovej adresy info@dreja.sk alebo telefónu +420 461 653 937. Navštíviť môžete tiež náš showroom vo Svitavách – budeme sa na vás tešiť!

Článok pre vás napísal

Označené položky * sú povinné

Máte otázku? Napíšte nám.
Vyplňte nižšie uvedený formulár a my to zariadime.

*
*
*

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov.


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

V súvislosti s novým nariadením EU 2016/679 o ochrane osobných údajov (GDPR) si Vás dovoľujeme požiadať o udelenie súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Vyplnením formulára s vašou otázkou udeľujete súhlas so zaradením všetkých jeho osobných a iných údajov v rámci tohto formulára, ako i ďalších údajov získaných pri obchodnom styku (ďalej len „osobné údaje“) do databázy správcu (ďalej tiež ako „správca“), t. j. Dřevojas, v. d., so sídlom Pražská 50, Svitavy, 568 02, IČ:42193940, a s ich spracovaním, a to i prostredníctvom prevádzkovateľom poverených sprostredkovateľov (ďalej ako „sprostredkovateľ“).

Osobné údaje budú spracované pre obchodné a marketingové potreby prevádzkovateľa, vrátane ponúkania obchodu a služieb, ako aj zasielania obchodných zdelení okrem iného prostredníctvom elektronických prostriedkov v zmysle zákona č. 480/2004 Sb, o niektorých službách informačnej spoločnosti.

Súhlas sa poskytuje na dobu do odvolania súhlasu. Registrovaný berie na vedomie, že má práva podľa ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochrane osobných údajov, t. j. predovšetkým, že poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a že má právo prístupu k osobným údajom. Každý subjekt údajov, ktorý zistí alebo sa domnieva, že prevádzkovateľ alebo sprostredkovateľ vykonáva spracovanie jeho osobných údajov, ktoré je v rozpore s ochranou súkromného a osobného života subjektu údajov alebo v rozpore so zákonom, môže a) požiadať prevádzkovateľa alebo sprostredkovateľa o vysvetlenie, b) požadovať, aby prevádzkovateľ alebo sprostredkovateľ odstránil takto vzniknutý stav; predovšetkým sa môže jednať o blokovanie, vykonanie opravy, doplnenie alebo likvidáciu osobných údajov.OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

V súvislosti s novým nariadením EU 2016/679 o ochrane osobných údajov (GDPR) si Vás dovoľujeme požiadať o udelenie súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Vyplnením formulára udeľujete súhlas so zaradením všetkých jeho osobných a iných údajov v rámci tohto formulára, ako i ďalších údajov získaných pri obchodnom styku (ďalej len „osobné údaje“) do databázy správcu (ďalej tiež ako „správca“), t. j. Dřevojas, v. d., so sídlom Pražská 50, Svitavy, 568 02, IČ:42193940, a s ich spracovaním, a to i prostredníctvom prevádzkovateľom poverených sprostredkovateľov (ďalej ako „sprostredkovateľ“).

Osobné údaje budú spracované pre obchodné a marketingové potreby prevádzkovateľa, vrátane ponúkania obchodu a služieb, ako aj zasielania obchodných zdelení okrem iného prostredníctvom elektronických prostriedkov v zmysle zákona č. 480/2004 Sb, o niektorých službách informačnej spoločnosti.

Súhlas sa poskytuje na dobu do odvolania súhlasu. Registrovaný berie na vedomie, že má práva podľa ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochrane osobných údajov, t. j. predovšetkým, že poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a že má právo prístupu k osobným údajom. Každý subjekt údajov, ktorý zistí alebo sa domnieva, že prevádzkovateľ alebo sprostredkovateľ vykonáva spracovanie jeho osobných údajov, ktoré je v rozpore s ochranou súkromného a osobného života subjektu údajov alebo v rozpore so zákonom, môže a) požiadať prevádzkovateľa alebo sprostredkovateľa o vysvetlenie, b) požadovať, aby prevádzkovateľ alebo sprostredkovateľ odstránil takto vzniknutý stav; predovšetkým sa môže jednať o blokovanie, vykonanie opravy, doplnenie alebo likvidáciu osobných údajov.


Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.