WC

Vyberte si do kúpeľne všetko, čo potrebujete, na jednom mieste! Rozšírili sme sortiment o keramické toalety, ktoré svojim dizajnom sedia k umývadlám a kúpeľňovému nábytku Dreja.

Čítať ďalej
Môžete použiť filtrovanie alebo nahliadnuť do poradne.
Jasaánek
Zobraziť filtrovanie Skryť filtrovanie

Podľa ceny

59 Kč
255 Kč

Podľa hĺbky

530 mm
530 mm
Zobrazených 6 z 6 produktov

Set závesné WC Myjoys MY1 s doskou

255 € s DPH

Detail

skladom

Set závesného WC z bielej keramiky a s doskou v bielom odtieni

Set závesné WC Myjoys MY2 s doskou

255 € s DPH

Detail

skladom

Set závesného WC z bielej keramiky a s doskou v bielom odtieni

Záchodová doska pre WC Myjoys MY1

59 € s DPH

Detail

skladom

Záchodová doska z duroplastu s tlmeným dovieraním

Záchodová doska pre WC Myjoys MY2

59 € s DPH

Detail

skladom

Záchodová doska z duroplastu s tlmeným dovieraním

Závesné WC Myjoys MY1 rimless

212 € s DPH

Detail

skladom

Závesné WC Myjoys MY1 z bielej keramiky (bez dosky)

Závesné WC Myjoys MY2 rimless

212 € s DPH

Detail

skladom

Závesné WC Myjoys MY2 z bielej keramiky (bez dosky)

Keramické WC 

Vyberte si do kúpeľne všetko, čo potrebujete, na jednom mieste! Rozšírili sme sortiment o keramické toalety, ktoré svojim dizajnom sedia k umývadlám a kúpeľňovému nábytku Dreja. 

Jednoduché riešenia bývajú tie najlepšie. A pokiaľ vyberáte skrinky do kúpeľne a umývadlo, potom najjednoduchšie je kúpiť aj toaletu z rovnakého e-shopu. Využite jednu objednávku, ktorá vám zaistí takmer všetko, čo v kúpeľni budete potrebovať.

Toalety našej rodinnej značky Myjoys vyrábame v bielom odtieni z kvalitnej keramiky. A čo viac? Sú aj ekologicky šetrné. Nemajú splachovací okruh, vďaka tomu sa voda pri spláchnutí rovnomerne rozprestrie a vy ušetríte. Peniaze aj energiu. 

Objednajte si nové WC u odborníkov na kúpeľne ešte dnes.

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.