Umývadlá do WC

Oddelená toaleta s WC umývadlom je pre mnoho početných rodín zárukou hladkého chodu domácnosti. Aj do týchto menších priestorov si môžete vybrať mini umývadlo, ktoré zaberie len veľmi málo miesta a zároveň bude plniť svoju funkciu.

Čítať ďalej
Môžete použiť filtrovanie alebo nahliadnuť do poradne.
Jasaánek
Zobraziť filtrovanie Skryť filtrovanie

Podľa ceny

61 Kč
136 Kč

Podľa tvaru

Značka

Zobrazených 7 z 7 produktov
Novinka

Keramické umývadlo Mici - biele

61 € s DPH

Detail

skladom

Biele keramické umývadlo s prepadom, 400x225x80

Novinka

Biele keramické umývadlo Gladi

81 € s DPH

Detail

skladom

Biele keramické umývadlo bez prepadu, 340x290x120

Novinka

Keramické umývadlo Circo - biele

81 € s DPH

Detail

skladom

Biele keramické umývadlo bez prepadu, 360x360x115

Keramické umývadlo Dreja Zoom 50 - biele

117 € s DPH

Detail

skladom

Nábytkové umývadlo bez prepadu, 50x25,2x1,8

MINI 50 keramické umývadlo - BIELE

115 € s DPH

Detail

skladom

Mini 50, keramické umývadlo - biele

MINI 55 keramické umývadlo - BIELE

130 € s DPH

Detail

skladom

Nábytkové umývadlo s prepadom, 55x38x7

MINI 60 keramické umývadlo - BIELE

136 € s DPH

Detail

Skladom

Nábytkové umývadlo s prepadom, 60x45,5x100

Vkusné umývadlo do WC 

Pohodlie pre početné rodiny závisí na mnohých faktoroch a kompletne zariadené samostatné WC je určite jedným z nich. Zariadenie samostatnej toalety nekončí len voľbou kachliček či farebne ladiacich predložiek. Váš záujem by mal byť smerovaný na mini umývadlo na WC, ktoré sa bude hodiť po dizajnovej aj funkčnej stránke. A tá je preverovaná práve veľkosťou umývadla.

Umývadlá radu Mini napr. majú priestor pre ruky vysoký 10,5 cm. Táto výška zaistí pohodlné umývanie rúk a dizajn zase dostatok miesta na uloženie mydla či drobné dekorácie. 

Do malých priestorov vyberajte čo najjednoduchšie tvary aj dizajn. Zvoliť si môžete aj rohové umývadlo na WC, ktoré šetrí priestor ešte o niečo viac. Dbejte na detaily a uvidíte, že aj po rokoch oceníte vašu voľbu.

Na keramické umývadlá dávame predĺženú záruku 5 rokov a sú kompatibilné so všetkými sifónmi z našej ponuky.

Tip: v ponuke máme tiež skrinky na WC .

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.