Biele keramické umývadlo Gladi

Biele keramické umývadlo Gladi  - Novinka

Biele keramické umývadlo bez prepadu, 340x290x120 Zobraziť viac

Barbora Stoklasova Kontakt
Máte otázku? Opýtajte sa

Barbora Stoklasová
špecialista zákazníckeho servisu

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk
Napíšte nám cez formular
Biele keramické umývadlo Gladi

Biele keramické umývadlo Gladi 81 € s DPH , skladom.

Elegantné štvorcové umývadlo Gladi s odkladacím priestorom v zadnej časti sa bude určite vynímať v každej menšej kúpeľni. Výraznejší tvar sa svojou menšou veľkosťou hodí do úspornejších priestorov alebo na samostatné WC.

Parametre umývadla

Keramické umývadlo Gladi si obľúbite vďaka odkladaciemu priestoru v zadnej časti a dostatočne veľkej vaničke na pohodlné umývanie rúk a ďalší bežný chod kúpeľne. Vanička je zvýraznená prehĺbenými rohmi, vďaka čomu vynikne štvorcový tvar celého umývadla.

Umývadlo Gladi nemá prepad a disponuje jedným otvorom na batériu uprostred v zadnej časti. Symetria štvorca tak nebude narušená, najmä ak si zvolíte jednoduchú, hranatú batériu. Umývadlo Gladi možno zavesiť samostatne alebo ako súčasť umývadlovej skrinky HOST SZD 35 z kolekcie kúpeľňového nábytku HOST.

Doplnky k umývadlu Gladi

K umývadlu si môžete objednať aj praktickú prietokovú výpusť v chrómovom alebo trendy čiernom prevedení. Na udržanie dokonalej čistoty umývadla môžete využiť prostriedok Dreja Clean priamo z rúk Dreja. Špeciálne zloženie na povrchu vytvorí nanovrstvu odolnú voči nečistotám, ako aj ochranu proti baktériám a plesniam.

Prečo si zamilujete umývadlo Gladi:

  • štvorcový dizajn
  • vhodné na toalety
  • úsporné rozmery
  • odkladací priestor v zadnej časti
  • predĺžená záruka 5 rokov

Dreja - český kúpeľňový nábytok

Zariaďte si kúpeľňu podľa svojich predstáv a so spoľahlivým dodávateľom. Kvalitný kúpeľňový nábytok Dreja a keramika zabezpečí dizajnový výsledok - od detailov spracovania až po funkčnosť a celkový nestarnúci dojem. Vytvorte si v kúpeľni súkromné kúpele a užite si každý deň, aj ten všedný!

Poraďte sa s tými, ktorí žijú kúpeľňami

A tým myslíme, samozrejme, nás. Na našom webe nájdete rozsiahlu poradňu a blog na tému kúpeľní, výberu nábytku aj každodenných vychytávok. Ak neviete, kde začať, prečítajte si náš článok Ako vybrať umývadlo do kúpeľne. Alebo nám pokojne zavolajte.

Nevyhovuje vám štandardné prevedenie?

Vzhľadom k tomu, že nábytok naozaj sami vyrábame, vieme vám vyjsť v ústrety. Napíšte nám vaše požiadavky a my vám do 3 pracovných dní pošleme nezáväznú kalkuláciu.

Viac o nábytku na mieru
Šírka umývadla 340 mm
Hĺbka umývadla 290 mm

Chcete to vidieť?

Produkt máme vystavený
v podnikovej predajni Dřevojas
vo Svitavách. Príďte sa pozrieť.

Otváracia doba
Po, St a Pia 8-12 a 13-17 hod
Út a Št ZATVORENÉ

prohlídka

Nie ste v dosahu? Nevadí, máme ďalších 300 miest, kde sa predáva náš nábytok.

Mohlo by sa vám páčiť

Protišmyková podložka 140 (4 ks, MODULE)

Kolekcie Module

86 € s DPH

Detail

2 týždne

Protišmyková podložka do zásuviek - sada 2 ks pre model MODULE SZZ4 140.

LED osvetlenie Nero 300 - 10 W

89 € s DPH

Detail

skladom

LED osvetlenie, 300 mm, čierna mat, 10 W, 715 lm, 5 700 K

Kúpeľňová skriňa TAKE IT SZZ 105

Kolekcie Take It

od 532 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

TAKE IT SSZ 105, umývadlová skrinka s 1 zásuvkou a umývadlom Dreja Plus 105.

Kúpeľňová skrinka MODULE SZZ 80 (umývadlo Glance)

Kolekcie Module

od 613 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

MODULE SZZ 80, umývadlová skrinka s 1 zásuvkou a umývadlom Glance 60.

Označené položky * sú povinné

Kontaktný formulár

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.