Umývadlá na dosku

Umývadlá na dosku predstavujú ďalší prvok ovplyvnený minimalizmom, ktorý si vydobyl veľkú popularitu medzi umývadlami. Sú originálne a univerzálne, môžete si ich umiestniť ako na umývadlovú dosku, tak aj na kúpeľňové skrine.

Čítať ďalej
Môžete použiť filtrovanie alebo nahliadnuť do poradne.
Jasaánek
Zobraziť filtrovanie Skryť filtrovanie

Podľa ceny

81 Kč
309 Kč

Podľa tvaru

Značka

Zobrazených 6 z 6 produktov
Novinka

Keramické umývadlo Circo - biele

81 € s DPH

Detail

skladom

Biele keramické umývadlo bez prepadu, 360x360x115

Joy 2 keramické umývadlo - BIELE

141 € s DPH

Detail

JOY 2 46 keramické umývadlo na dosku - BIELE

Keramické umývadlo Joy - biele

163 € s DPH

Detail

skladom

Umývadlo na dosku bez prepadu, 46x39x12,5

Keramické umývadlo Joy 3 - biele

163 € s DPH

Detail

skladom

Umývadlo na dosku s prepadom, 46x39x12,5

Keramické umývadlo Kube 60 - biele

309 € s DPH

Detail

skladom

Umývadlo na dosku s prepadom, 60x47x13

Keramické umývadlo Triumph - biele

163 € s DPH

Detail

skladom

Umývadlo na dosku bez prepadu, 58x33,5x17

Moderné umývadlá na dosku

K umývadlovým doskám si môžete vybrať z niekoľkých typov umývadiel. S prepadom ponúkame elegantné umývadlo Joy 3 s oblými rohmi alebo tvarovo výnimočné umývadlo Kube s ostrými rysmi. Bez prepadu je k dispozícii prietokové umývadlo Joy alebo tvarovo originálne umývadlo Triumph.

Neviete, akému umývadlu dať prednosť? V článku „Ako vybrať umývadlo na dosku“ na našom blogu nájdete celý rad tipov, vrátane praktických rád, ktorých sa držať pri výbere umývadlovej dosky. Článok môžete nájsť tiež v našej poradni.

 

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.