Umývadlá na dosku

Umývadlá na dosku predstavujú ďalší prvok ovplyvnený minimalizmom, ktorý si vydobyl veľkú popularitu medzi umývadlami. Sú originálne a univerzálne, môžete si ich umiestniť ako na umývadlovú dosku, tak aj na kúpeľňové skrine.

Čítať ďalej
Môžete použiť filtrovanie alebo nahliadnuť do poradne.
Jasaánek
Zobraziť filtrovanie Skryť filtrovanie

Podľa ceny

163 Kč
309 Kč

Podľa šírky

46 cm
60 cm

Podľa hĺbky

33 cm
47 cm

Podľa tvaru

Podľa značky

Zobrazených 4 z 4 produktov

Keramické umývadlo Joy - biele

163 € s DPH

Detail

skladom

Joy, keramické umývadlo na dosku

Keramické umývadlo Joy 3 - biele

163 € s DPH

Detail

skladom

Joy 3, keramické umývadlo na dosku

Keramické umývadlo Kube 60 - biele

309 € s DPH

Detail

skladom

Kube 60, keramické umývadlo na dosku - biele

Keramické umývadlo Triumph - biele

163 € s DPH

Detail

skladom

Triumph, keramické umývadlo na dosku.

Moderné umývadlá na dosku

K umývadlovým doskám si môžete vybrať z niekoľkých typov umývadiel. S prepadom ponúkame elegantné umývadlo Joy 3 s oblými rohmi alebo tvarovo výnimočné umývadlo Kube s ostrými rysmi. Bez prepadu je k dispozícii prietokové umývadlo Joy alebo tvarovo originálne umývadlo Triumph.

Neviete, akému umývadlu dať prednosť? V článku „Ako vybrať umývadlo na dosku“ na našom blogu nájdete celý rad tipov, vrátane praktických rád, ktorých sa držať pri výbere umývadlovej dosky. Článok môžete nájsť tiež v našej poradni.

 

Nový katalóg doručíme
ZADARMO až k vám domov

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.
Taký katalóg proste chcete mať doma vytlačený.

Pošlite mi ho zadarmo

Nie, to nie je ďalší nudný newsletter

Posielame len inšpiráciu, ktorú oceníte. Napríklad ako správne vybrať nábytok.
Ako sa o neho starať. Alebo ako na neho získate zľavu .

 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.