Keramické umývadlo Mici - biele

Keramické umývadlo Mici - biele  - Novinka

Biele keramické umývadlo s prepadom, 400x225x80 Zobraziť viac

Barbora Stoklasova Kontakt
Máte otázku? Opýtajte sa

Barbora Stoklasová
špecialista zákazníckeho servisu

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk
Napíšte nám cez formular
Keramické umývadlo Mici - biele

Keramické umývadlo Mici - biele 61 € s DPH , skladom.

Hľadáte menšie umývadlo, ktoré svojou jednoduchosťou a čistými líniami doplní vašu kúpeľňu alebo samostatné WC? Potom vás určite zaujme keramické umývadlo Mici. Kombinovať ho môžete s elegantným kúpeľňovým nábytkom a vynímať sa bude aj v minimalistických malých priestoroch, či už kúpeľne alebo samostatného wc.

Parametre umývadla

Keramické obdĺžnikové umývadlo Mici patrí medzi menšie umývadlá, napriek tomu ale disponuje priestrannou vaničkou na pohodlné umývanie rúk. Menšia hĺbka je zvýraznená tvarom rohov, a tým je do posledného detailu dotiahnutý obdĺžnikový dizajn s výraznými hranami. Umývadlo má na boku odkladací priestor, ktorý možno využiť na odloženie drobností alebo mydla.

Umývadlo Mici s prepadom a krytkou prepadu je vyrobené z keramiky. Umiestnenie batérie na bok predurčuje toto umývadlo ako praktický variant do menších miestností. Jeho šírka je len 40 cm a malá hĺbka vytvorí v kúpeľni nádych jednoduchosti a minimalizmu. Naši dizajnéri pripravili toto umývadlo pre kolekciu HOST.

Doplnky k umývadlu Mici

K umývadlu si môžete objednať aj praktickú kovovú výpusť Click-clack v chrómovom alebo čiernom prevedení. Na udržanie dokonalej čistoty umývadla môžete využiť prostriedok Dreja Clean priamo z rúk Dreji. Špeciálne zloženie na povrchu vytvorí nanovrstvu odolnú voči nečistotám, ako aj ochranu proti baktériám a plesniam.

Prečo si zamilujete umývadlo Mici:

  • vyrobené z kvalitnej keramiky
  • jednoduchý dizajn s ostrými hranami
  • menšia hĺbka a šírka umývadla 40 cm
  • odkladacia plocha v bočnej časti
  • predĺžená záruka 5 rokov

Dreja - český kúpeľňový nábytok

Zariaďte si kúpeľňu podľa svojich predstáv a so spoľahlivým dodávateľom. Kvalitný kúpeľňový nábytok Dreja a keramika zabezpečí dizajnový výsledok - od detailov spracovania až po funkčnosť a celkový nestarnúci dojem. Vytvorte si v kúpeľni súkromné kúpele a užite si každý deň, aj ten všedný!

Poraďte sa s tými, ktorí žijú kúpeľňami

A tým myslíme, samozrejme, nás. Na našom webe nájdete rozsiahlu poradňu a blog na tému kúpeľní, výberu nábytku aj každodenných vychytávok. Ak neviete, kde začať, prečítajte si náš článok Ako vybrať umývadlo do kúpeľne. Alebo nám pokojne zavolajte.

Nevyhovuje vám štandardné prevedenie?

Vzhľadom k tomu, že nábytok naozaj sami vyrábame, vieme vám vyjsť v ústrety. Napíšte nám vaše požiadavky a my vám do 3 pracovných dní pošleme nezáväznú kalkuláciu.

Viac o nábytku na mieru
Šírka umývadla 400 mm
Hĺbka umývadla 225 mm

Chcete to vidieť?

Produkt máme vystavený
v podnikovej predajni Dřevojas
vo Svitavách. Príďte sa pozrieť.

Otváracia doba
Po, St a Pia 8-12 a 13-17 hod
Út a Št ZATVORENÉ

prohlídka

Nie ste v dosahu? Nevadí, máme ďalších 300 miest, kde sa predáva náš nábytok.

Mohlo by sa vám páčiť

Kúpeľňová skrinka ASTON SZZ2 120

Kolekcie Aston

od 1 086 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

ASTON SZZ2 120, umývadlová skrinka s 2 zásuvkami a umývadlom Pura 120.

Kúpeľňová skriňa MAJESTY SZZ2 120

Kolekcie Majesty

od 2 322 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

MAJESTY SZZ2 120, spodná kúpeľňova skriňa vrátane protišmykovej podložky a umývadla Pura 120.

Krytka prepadu čierna mat - priemer otvoru 24 mm

10 € s DPH

Detail

skladom

Kovová krytka čierna mat pre umývadlá s prepadom

Organizér zásuvky ENZO 100

Kolekcie Enzo

28 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Doplnkový organizér značky HETTICH do zásuvky o rozmere 100 cm. Vhodný pre rad ENZO.

Označené položky * sú povinné

Kontaktný formulár

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.