Závesné WC

Hľadáte elegantné riešenie do malého priestoru kúpeľne či na samostatné toalety? Potom zvoľte závesné WC so splachovacím systémom uloženým v stene. 

Čítať ďalej
Môžete použiť filtrovanie alebo nahliadnuť do poradne.
Jasaánek
Zobraziť filtrovanie Skryť filtrovanie

Podľa ceny

212 Kč
255 Kč

Podľa hĺbky

530 mm
530 mm
Zobrazených 4 z 4 produktov

Set závesné WC Myjoys MY1 s doskou

255 € s DPH

Detail

skladom

Set závesného WC z bielej keramiky a s doskou v bielom odtieni

Set závesné WC Myjoys MY2 s doskou

255 € s DPH

Detail

skladom

Set závesného WC z bielej keramiky a s doskou v bielom odtieni

Závesné WC Myjoys MY1 rimless

212 € s DPH

Detail

skladom

Závesné WC Myjoys MY1 z bielej keramiky (bez dosky)

Závesné WC Myjoys MY2 rimless

212 € s DPH

Detail

skladom

Závesné WC Myjoys MY2 z bielej keramiky (bez dosky)

Elegantné závesné toalety

Keramický závesný klozet, ktorý na pohľad dopĺňa iba v stene umiestnený systém splachovania, sadne ku kúpeľňovým skrinkám najrôznejších dizajnov. Jedná sa o moderný variant klozetu aj vďaka jednoduchšiemu upratovaniu – ľahko pod ním totiž vytriete

Rovnako jednoduché je to aj s čistením samotnej toalety. Naše závesné WC Myjoys MY1 a MY2 sú vyrobené bez splachovacieho okruhu, tzv. rimless. Vďaka tomu stačí záchod utrieť a to je všetko.  

Závesné WC sú obľúbené v malých kúpeľniach či samostatných miestnostiach, v ktorých však nie je príliš miesta nazvyš. Objavte aj ďalšie výhody, ktoré ponúkajú závesné WC Myjoys MY1 a MY2 pri každodennom používaní.

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.