Závesné WC Myjoys MY2 rimless

Závesné WC Myjoys MY2 z bielej keramiky (bez dosky) Zobraziť viac

Barbora Stoklasova Kontakt
Máte otázku? Opýtajte sa

Barbora Stoklasová
špecialista zákazníckeho servisu

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk
Napíšte nám cez formular
Závesné WC Myjoys MY2 rimless

Závesné WC Myjoys MY2 rimless 212 € s DPH , skladom.

Prajete si vybaviť kúpeľňu a toaletu na jednom mieste a rýchle si predstaviť, ako bude vyzerať priestor s toaletou, umývadlom a kúpeľňovými skrinkami? Vďaka nákupu u jedného dodávateľa ušetríte mnoho času aj vybavovania. Preto sme do ponuky Dreja zaradili aj keramické závesné WC v modernom dizajne, ktoré vďaka svojim jednoduchým tvarom vyzerá skvele v každej kúpeľni aj samostatnej toalete s malým umývadielkom. 

Parametre WC MY2

WC MY2 je vyrobené z kvalitnej keramiky v klasickom bielom odtieni vhodnom do každej kúpeľne. Vieme, že hygiena je v tomto prípade zásadná, a preto sme sa rozhodli pre závesné uchytenie v stene. Upratovanie a čistenie takých WC je omnoho jednoduchšie a tiež efektívnejšie. Stupňovitý dizajn toalety so zaoblenými hranami bude ladiť s obdĺžnikovým umývadlom či samostatným umývadielkom na toalete. Kúpeľne aj samostatné toalety môžete vybaviť doplnkovými skriňami, do ktorých schováte čistiace prostriedky aj zásoby toaletného papiera. Tento praktický krok oceníte každý deň.

Na závesnom klozete MY2 oceníte jednoduchú inštaláciu WC dosky pomocou One-click systému, vďaka ktorému bude výmena otázkou niekoľkých rýchlych pohybov. Keď už sme u dosky, tak tie naše z hygienického duroplastu majú aj tiché soft-close dovieranie. Vyhnete sa tak nielen hluku, ale aj možným detským úrazom. WC MY2 aj dosky majú predĺženú záruku 5 rokov.

WC MY2 s rimless dizajnom

Vzhľadom k vysokým hygienickým nárokom sú naše toalety navrhnuté s bezokrajovou konštrukciou, tzv. rimless. Vďaka tejto modernej zmene sú klozety oslobodené o klasický oplachový kruh, a tak v domácnostiach prebieha aj jednoduchšie udržanie hygienickej čistoty. Jednoduchý dizajn toalety MY2 môžete doplniť v kúpeľniach aj samostatných toaletách doplnkovými skriňami, do ktorých schováte čistiace prostriedky aj zásoby toaletného papiera.

5 dôvodov, prečo si vybrať WC MY2

  • predĺžená záruka 5 rokov
  • závesné WC s možnosťou inštalácie v rôznej výške
  • tradičná biela farba, vyrobené z keramiky v bielom odtieni
  • Rimless dizajn – bez oplachového kruhu
  • možnosť kúpiť duroplastovú dosku s tichým dovieraním Soft-close a One-click inštaláciou

Kúpeľňová inšpirácia a poradňa  

Pokiaľ si nie ste istí s výberom či usporiadaním vo vašej budúcej kúpeľni, obráťte sa na nás. V poradni na stránkach nájdete mnoho tipov, rád a inšpiratívnych článkov o ideálne zariadených kúpeľniach a toaletách do malých aj veľkých priestorov. Zavolajte, stavte sa za nami v showroome vo Svitavách alebo využite poradenstvo v mnohých partnerských predajniach. O naše dlhoročné skúsenosti sa radi podelíme. 

Podľa čoho vyberať toaletu?

Čaká vás výber WC a hovoríte si, že na tom predsa nič nie je, zadržte. Unáhlenú kúpu WC či dosky môžete ľutovať hneď niekoľkokrát denne. Prečítajte si naše dva články z poradne a buďte si istí výberom. Kolegovia pre vás napísali nielen ich vlastné skúsenosti, ale aj skúsenosti našich zákazníkov. Už teda budete vedieť Ako vybrať záchod aj Ako vybrať dosku

Technická špecifikácia

Technická specifikace MY2

Produkt patrí do týchto kategórií

Nevyhovuje vám štandardné prevedenie?

Vzhľadom k tomu, že nábytok naozaj sami vyrábame, vieme vám vyjsť v ústrety. Napíšte nám vaše požiadavky a my vám do 3 pracovných dní pošleme nezáväznú kalkuláciu.

Viac o nábytku na mieru
Šírka 355 mm
Výška 300 mm
Hĺbka 530 mm

Chcete to vidieť?

Produkt máme vystavený
v podnikovej predajni Dřevojas
vo Svitavách. Príďte sa pozrieť.

Otváracia doba
Po, St a Pia 8-12 a 13-17 hod
Út a Št ZATVORENÉ

prohlídka

Nie ste v dosahu? Nevadí, máme ďalších 300 miest, kde sa predáva náš nábytok.

Mohlo by sa vám páčiť

Kúpeľňová skriňa SOLO SZZ 55

Kolekcie Solo

od 347 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

SOLO SZZ 55, umývadlová skrinka s 1 zásuvkou a umývadlom Mini 55.

Kúpeľňová skrinka VARIANTE SZZ 60 (umývadlo Euphoria)

Kolekcie Variante

od 532 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

VARIANTE SZZ 60, spodná závesná skriňa s 1 zásuvkou a umývadlom Euphoria.

Kúpeľňová skrinka INVENCE SZZ 65 (umývadlo Joy)

Kolekcie Invence

od 774 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Závesná umývadlová skrinka o šírke 65 cm s 1 zásuvkou a keramickým umývadlom Joy

Kúpeľňová skrinka MODULE SZZ12 120 (umývadlo Joy 3)

Kolekcie Module

od 1 075 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Umývadlová skrinka o šírke 120 cm s 2 veľkými zásuvkami a 2 keramickými umývadlami Joy 3

Označené položky * sú povinné

Kontaktný formulár

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.