Závesné WC Myjoys MY2 rimless

Závesné WC Myjoys MY2 rimless  - Novinka

Závesné WC Myjoys MY2 z bielej keramiky (bez dosky) Zobraziť viac

Barbora Stoklasova Kontakt
Máte otázku? Opýtajte sa

Barbora Stoklasová
špecialista zákazníckeho servisu

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk
Napíšte nám cez formular
Závesné WC Myjoys MY2 rimless

Závesné WC Myjoys MY2 rimless 212 € s DPH , skladom.

Prajete si vybaviť kúpeľňu a toaletu na jednom mieste a rýchle si predstaviť, ako bude vyzerať priestor s toaletou, umývadlom a kúpeľňovými skrinkami? Vďaka nákupu u jedného dodávateľa ušetríte mnoho času aj vybavovania. Preto sme do ponuky Dreja zaradili aj keramické závesné WC v modernom dizajne, ktoré vďaka svojim jednoduchým tvarom vyzerá skvele v každej kúpeľni aj samostatnej toalete s malým umývadielkom. 

Parametre WC MY2

WC MY2 je vyrobené z kvalitnej keramiky v klasickom bielom odtieni vhodnom do každej kúpeľne. Vieme, že hygiena je v tomto prípade zásadná, a preto sme sa rozhodli pre závesné uchytenie v stene. Upratovanie a čistenie takých WC je omnoho jednoduchšie a tiež efektívnejšie. Stupňovitý dizajn toalety so zaoblenými hranami bude ladiť s obdĺžnikovým umývadlom či samostatným umývadielkom na toalete. Kúpeľne aj samostatné toalety môžete vybaviť doplnkovými skriňami, do ktorých schováte čistiace prostriedky aj zásoby toaletného papiera. Tento praktický krok oceníte každý deň.

Na závesnom klozete MY2 oceníte jednoduchú inštaláciu WC dosky pomocou One-click systému, vďaka ktorému bude výmena otázkou niekoľkých rýchlych pohybov. Keď už sme u dosky, tak tie naše z hygienického duroplastu majú aj tiché soft-close dovieranie. Vyhnete sa tak nielen hluku, ale aj možným detským úrazom. WC MY2 aj dosky majú predĺženú záruku 5 rokov.

WC MY2 s rimless dizajnom

Vzhľadom k vysokým hygienickým nárokom sú naše toalety navrhnuté s bezokrajovou konštrukciou, tzv. rimless. Vďaka tejto modernej zmene sú klozety oslobodené o klasický oplachový kruh, a tak v domácnostiach prebieha aj jednoduchšie udržanie hygienickej čistoty. Jednoduchý dizajn toalety MY2 môžete doplniť v kúpeľniach aj samostatných toaletách doplnkovými skriňami, do ktorých schováte čistiace prostriedky aj zásoby toaletného papiera.

5 dôvodov, prečo si vybrať WC MY2

  • predĺžená záruka 5 rokov
  • závesné WC s možnosťou inštalácie v rôznej výške
  • tradičná biela farba, vyrobené z keramiky v bielom odtieni
  • Rimless dizajn – bez oplachového kruhu
  • možnosť kúpiť duroplastovú dosku s tichým dovieraním Soft-close a One-click inštaláciou

Kúpeľňová inšpirácia a poradňa  

Pokiaľ si nie ste istí s výberom či usporiadaním vo vašej budúcej kúpeľni, obráťte sa na nás. V poradni na stránkach nájdete mnoho tipov, rád a inšpiratívnych článkov o ideálne zariadených kúpeľniach a toaletách do malých aj veľkých priestorov. Zavolajte, stavte sa za nami v showroome vo Svitavách alebo využite poradenstvo v mnohých partnerských predajniach. O naše dlhoročné skúsenosti sa radi podelíme. 

Podľa čoho vyberať toaletu?

Čaká vás výber WC a hovoríte si, že na tom predsa nič nie je, zadržte. Unáhlenú kúpu WC či dosky môžete ľutovať hneď niekoľkokrát denne. Prečítajte si naše dva články z poradne a buďte si istí výberom. Kolegovia pre vás napísali nielen ich vlastné skúsenosti, ale aj skúsenosti našich zákazníkov. Už teda budete vedieť Ako vybrať záchod aj Ako vybrať dosku

Technická špecifikáciaTechnická špecifikácia WC Myjoys MY2

Produkt patrí do týchto kategórií

Nevyhovuje vám štandardné prevedenie?

Vzhľadom k tomu, že nábytok naozaj sami vyrábame, vieme vám vyjsť v ústrety. Napíšte nám vaše požiadavky a my vám do 3 pracovných dní pošleme nezáväznú kalkuláciu.

Viac o nábytku na mieru
Hĺbka 53 cm
Výška 30 cm
Šírka 35,5 cm

Chcete to vidieť?

Produkt máme vystavený
v podnikovej predajni Dřevojas
vo Svitavách. Príďte sa pozrieť.

Otváracia doba
Po, St, Pia 8:00-17:00 Út, Št 9:00-18:00

prohlídka

Nie ste v dosahu? Nevadí, máme ďalších 300 miest, kde sa predáva náš nábytok.

Mohlo by sa vám páčiť

Priečinky do hornej zásuvky DSD 100 VYR

74 € s DPH

Detail

2 týždne

Priečinky do hornej zásuvky DSD 100 VYR pre doplnkové skrinky pod umývadlové dosky (s výrezom, pre…

Umývadlo Myjoys Glance 60 keramické - biele

215 € s DPH

Detail

skladom

Keramické umývadlo Myjoys Glance 60 - biele

Dvojdverová zrkadlová skrinka PREMIUM GA2E 100

Kolekcie Premium

od 474 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

PREMIUM GA2E 100, dvojdverová galérka so zásuvkou (zrkadlo 50/50).

Kúpeľňová skrinka MODULE SZZ12 200 (umývadlo Glance)

Kolekcie Module

od 1 594 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

MODULE SZZ12 200, umývadlová skrinka s 2 zásuvkami a 2 umývadlami Glance 60.

Označené položky * sú povinné

Kontaktný formulár

*
*
*

Nový katalóg doručíme
ZADARMO až k vám domov

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.
Taký katalóg proste chcete mať doma vytlačený.

Pošlite mi ho zadarmo

Nie, to nie je ďalší nudný newsletter

Posielame len inšpiráciu, ktorú oceníte. Napríklad ako správne vybrať nábytok.
Ako sa o neho starať. Alebo ako na neho získate zľavu .

 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.