Ako riešiť úložný priestor okolo práčky?

Ako riešiť úložný priestor okolo práčky?

31. 03. 2020

Pri plánovaní a rekonštrukcii kúpeľne často riešime mnoho problémov súvisiacich s nedostatkom úložného priestoru. Kúpeľne sú rôznych veľkostí a vo väčšine prípadov bojujeme s minimom použiteľného miesta na skrinky. Pravý oriešok prichádza v prípadoch, kedy máme v kúpeľni aj práčku, ktorá nielenže zaberá miesto, ale musíme vyriešiť aj to, kam uložíme rozmerné pracie prášky alebo špinavú bielizeň. 

Skříňka nad pračkuPopasovať sa s úložným priestorom v kúpeľni je veľký oriešok, je možné ho ale pomerne hladko vyriešiť pomocou závesných skríň. Napríklad pomocou našej skrine SYD2 50.

Riešenie menom Dreja

Ponuka Dreji v oblasti samostatných skríň je veľmi rozmanitá a flexibilná, v podstate tu nájdete skrine pre akúkoľvek situáciu, vrátane už zmieneného problému s práčkou. Skrine sú nielen veľmi praktické, ľahko modifikovateľné a elegantné, ale okrem toho ponúkajú funkčné riešenia pre všelijaké situácie, ktoré môžu vo vašej kúpeľni nastať.  

Vhodným spôsobom, ako sa popasovať s absenciou priestoru okolo práčky, je závesná skriňa nad práčku, vďaka ktorej budete mať ihneď po ruke všetky pracie prášky a iné hygienické potreby.

Skříňka nad pračku SYD 35Jednodverové prevedenie skrinky nad práčku SYD 35 v bielom prevedení.

V Dreji vyrábame hneď niekoľko verzií závesných skriniek:

U všetkých skriniek si môžete vybrať, či chcete otváranie zľava či sprava a samozrejme aj spôsob otvárania a typ úchytky. U závesných skriniek nad práčku sú k dispozícii všetky naše základné úchytky T01-T05. Aké to sú, môžete zistiť v našom predošlom článku "Kúpeľňový nábytok s úchytkou, alebo bez? Ako si vybrať?".

Horná skrinka DOS SYD2 60

2 až 3 týždne

Horná kúpeľňová skrinka DOS SYD2 60, dvojdverová.

Detail

Kam so špinavou bielizňou?

Prací prášok a iné komponenty, ktoré si práčka vyžaduje, ale zďaleka nie je všetko, čo nás v kúpeľniach páli. Pri plánovaní novej kúpeľne alebo rekonštrukcii starej musíme pamätať aj na to, kam dáme špinavú bielizeň. Nikto nemá rád, keď sa mu všade váľajú špinavé trička, ponožky apod.

Skříňka s košem na prádloDetail skrinky SNDKZ 50 s košom na bielizeň vnútri. Vpravo s otváraním Push to Open, vľavo s úchytkou T03.

Riešenie problému je možné aj v tomto prípade hľadať u skríň Dreja. Pre tieto účely máme v ponuke hneď niekoľko modelov s výsuvným košom na bielizeň. Malé domácnosti určite ocenia skriňu SNDKZ 50. Menšia skriňa s košom, ktorý sa vyklápa pomocou úchytky na čele dvierok alebo systémom Push-to-open. Zatlačíte a dvierka sa otvoria.

Samostatná skříň s košem na prádloSamostatná skriňa SVD3K 50 s dvomi dvierkami a prídavným košom na bielizeň. Vľavo variant s otváraním Push to Open, vpravo s úchytkou T01.

Pre väčšie rodiny sa ponúka variant SVD3K 50. Vysoká skriňa s dvomi dvierkami v hornej časti a výklopným košom v spodnej časti. Rovnako ako v predchádzajúcom prípade, aj tu je možnosť voľby úchytiek. 

Kam za ďalšími nápadmi?

Riešením vyššie popisovaných problémov s úložným priestorom ale naše nápady zďaleka nekončia. V kategórii Samostatné skrine nájdete veľký výber skríň vhodných pre rôzne situácie, nájdete tu malé doplnkové skrine do menších kúpeľní alebo naopak rozmernejšie a až štvordverové skrine pre veľké rodiny. A je toho viac.

Pokiaľ by vás čokoľvek zaujímalo alebo by ste potrebovali vyriešiť nejaký problém, zanechajte nám správu v komentároch pod článkom alebo nám môžete napísať na info@drevojas.cz.  

S prianím pekného dňa,

Lukáš

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.