Dreja zariaďuje kúpeľňu II. diel

Dreja zariaďuje kúpeľňu II. diel

15. 03. 2021 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

V prvom diele nášho seriálu Dreja zariaďuje kúpeľňu sme vás zoznámili s našou novou realizáciou pre Aničku, ktorá so svojou rodinou už druhý rok stavia nový dom a do svojej kúpeľne si vybrala nábytok práve od Dreji. V tomto diele vás zoznámime s priebehom montáže nábytku u Aničky doma a hlavne s tým, ako sa jej nová kúpeľňa páči. 

Ešte kým začneme, malé videopripomenutie toho, prečo si zvolila Anička Dreju. 

Hor sa do severných Čiech

Výroba a zmontovanie skrine u nás vo Svitavách prebehli v poriadku. Nebolo teda načo čakať a kolegovia Radek a Tomáš vyrazili do zasnežených severných Čiech, kde už ich netrpezlivo vyzerala Anička. Po krátkom občerstvení a doplnení dávky kofeínu sa chlapci pustili do príprav. Spoločne s Aničkou vypratali predošlý nábytok, skontrolovali inštaláciu a pustili sa do toho. 

Pre lepšiu predstavu a zrovnanie, takto vyzerala Aničkina kúpeľňa pred príjazdom kolegov. (Foto @anshule)

Najprv kolegovia usadili skrinku na nožičky, ukotvili ju do steny a položili na ňu dlhú umývadlovú dosku. Tu zavládlo menšie napätie, všetci boli zvedaví, ako sa podarí dosku usadiť do výklenku. Všetko ale dobre dopadlo. Nakoniec, pozrieť sa na to môžete v nasledujúcom videu. 

Chvíľka napätia prišla po nasadení umývadla a jeho pripojení na odpad. Keďže má skriňa hneď tri zásuvky, bolo nutné počítať so zníženou výškou prvej zásuvky, a teda aj so zníženým sifónom. Aj na podobné veci sme ale vybavení a všetko išlo ako po masle. Nič už potom nebránilo nasadeniu všetkých zásuviek, z ktorých posledná má aj kôš na bielizeň. Ako si Anička priala, tak sme vyrobili. ;)

Nová kúpeľňa: splnené!

Zaujíma vás, aký je výsledok, a či je Anička spokojná? Asi bude najlepšie, keď si to namiesto čítania vypočujete priamo od nej.

 

A výsledok? 

Za nás jednoznačne podarený. Všetko do seba perfektne zapadlo. Presvedčte sa samy. Umývadlová doska a zásuvky vyrobené v dekore Nebraska vďaka bielym stenám krásne vyniknú. Celkovo je kúpeľňa útulná, trendy a vďaka drevodekoru aj veľmi príjemná a ukľudňujúca.

Ako vždy odviedli kolegovia suprovú prácu a sme šťastní, že je z nového nábytku nadšená aj Anička. Teraz už je to ale na nej, ako si to v kúpeľni dozdobí, prípadne čím si vybaví zásuvky skrine. Pokiaľ ste na to zvedaví alebo vás zaujímajú ďalšie tipy, čo by vám mohli pomôcť pri zariaďovaní kúpeľne, môžete ju sledovať na jej Youtube účte pod menom anshule alebo na Instagrame na @anshule

Záverom poďakujeme, že ste sa dočítali až sem, a pokiaľ by vás čokoľvek zaujímalo, neváhajte sa na nás obrátiť.

Za Dreju,

Lukáš

 

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Článok pre vás napísal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek Ďalšie články od autora

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.