Dreja zariaďuje kúpeľňu I. diel

Dreja zariaďuje kúpeľňu I. diel

17. 02. 2021 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Asi každý sa pri stavbe domu alebo rekonštrukcii bytu potýkal s celým radom výziev, medzi ktoré radíme aj výber nábytku do kúpeľne. Ponuka na trhu je veľká a aj u nás v Dreji je veľmi rozmanitá. Výber tak nie je jednoduchý. Svoje o tom určite vie aj Anička, ktorú mnohí možno poznáte pod jej Instagramom @anshule. V novom dome zariaďuje kúpeľňu a nábytok do nej si vybrala práve od nás.

Stavba domu v podhorí Jizerských hôr

Na svojom instagramovom účte @anshule, pokiaľ sa pozriete, už cez rok zoznamuje fanúšikov so stavbou svojho domu. Predáva im cenné rady, tipy a hlavne skúsenosti, pretože stavba domu je veľmi náročná. A kdeže to stavia? To je tajomstvo, ale zo svojich okien má nádherný výhľad na podhorie Jizerských hôr

Anička sa s rodinou pustila do stavby rodinného domu s krásnym výhľadom do prírody. (Foto @anshule)

Zadanie

Dosť predstavovania, určite vás zaujíma kúpeľňa. Predstava Aničky bola nasledujúca - veľká pracovná plocha a zásuvky, jedna z nich najlepšie s košom na bielizeň. Ako to ale vyriešiť, keď je kúpeľňa pomerne malá a dosť miesta v nej zaberajú práčka so sušičkou? 

Původní koupelna s provizorním stolkemPriestory kúpeľne boli výrazne limitované práčkou a sušičkou, s čím si bolo nutné poradiť. Umývadlo mala Anička svoje, ale ani to nebola žiadna prekážka. (Foto @anshule)

K Aničke sme sa zašli pozrieť a na prvý pohľad nám bolo jasné, že najlepšie riešenie predstavuje umývadlová doska s doplnkovými zásuvkami na mieru. Minimalistická, vzdušná a funkčná. Koniec koncov, podobnú predstavu mala aj sama Anička.

Realizácia

Od predstavy už je len krôčik k realizácii. Všetko sme si zamerali, predali našim konštruktérom a návrh bol na svete. Po vzájomnom schválení už nič nechýbalo, a tak sme sa pustili do práce.

Kompletace umyvadlové skříněZásuvky sú usadené na nožičkách, a aby s nimi bolo možné manipulovať, sú odsadené od zeme. Vzniknutý priestor spoľahlivo zakryje sokel.

Umývadlová doska bola tou jednoduchšou časťou, hoci bola v atypických rozmeroch. Náročnejšie ale boli zásuvky, z ktorých jedna mala obsahovať objemný kôš. Ale môžeme vás ukľudniť, všetko dobre dopadlo. Realizáciu dostali na starosti kolegovia Radek Krajzl a Jirka Martyš a výsledok je viac než podarený.

Umyvadlová deska se zásuvkamiVeľkým benefitom setu je spodná zásuvka s objemným košom na bielizeň. A čo viac? Zásuvky sú uložené na značkovom kovaní Hettich.

A čo ďalej?

Skriňu bolo nutné ešte vyskúšať, predovšetkým kovové výsuvy, či sú nastavené a doliehajú tak, ako majú. Potom už sme na nič nečakali a vydali sa späť do severných Čiech za Aničkou. 

Ste zvedaví, ako to dopadlo a čo na svoj nový nábytok hovorila sama Anička? Postrehy z montáže vám prinesieme v ďalšom článku, už teraz si ale môžete pustiť video, kde sa dozviete, prečo si Anička vybrala nábytok od Dreji, a prečo sa jej páčil práve dekor Arlington.

Lukáš

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Článok pre vás napísal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek Ďalšie články od autora

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.