Záchodové dosky

Detail, ktorý oceníte každý deň hneď niekoľkokrát! O čom to hovoríme? Predsa o záchodovej doske, ktorá bude nielen krásna, ale aj pohodlná. Vyberte si z variantov vhodných na nami prodávané toalety.

Čítať ďalej
Môžete použiť filtrovanie alebo nahliadnuť do poradne.
Jasaánek
Zobraziť filtrovanie Skryť filtrovanie

Podľa ceny

59 Kč
59 Kč
Zobrazených 2 z 2 produktov

Záchodová doska pre WC Myjoys MY1

59 € s DPH

Detail

skladom

Záchodová doska z duroplastu s tlmeným dovieraním

Záchodová doska pre WC Myjoys MY2

59 € s DPH

Detail

skladom

Záchodová doska z duroplastu s tlmeným dovieraním

WC dosky pre každú misu

V našej ponuke nájdete klasické biele toaletné dosky, pretože sa najlepšie hodia k ponúkaným toaletám Myjoys MY1 aj MY2

Záchodové dosky sú vyrobené z duroplastu, z dobre omývateľného materiálu, ktorý nie je vôbec porézny. Môžete tak mať istotou, že vysokým hygienickým štandardom, či už v domácnosti alebo na verejnom mieste, naša WC doska dostojí.

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.