Koupelnový nábytek Retro

Koupelnový nábytek Retro

Je nám ľúto, ale predaj už skončil.

Zobraziť alternatívy Namiesto toho sa pozrite ďalšie kolekcie

Pojďte do minulosti

Má mnoho zásuvek, úchyty různých tvarů (vlastně je nemá), různá barevná provedení. Ano, to je naše Retro neboli výtvor mladého talentovaného návrháře.
Šikmé nožičky vás upozorní, že vstupujete do minulosti, možná do koupelny vašich rodičů nebo babičky.

Speciální Plane

Také v zásuvkách skříňky Retro může vládnout dokonalý pořádek. Všimněte si umyvadla Plane, je z litého mramoru a je určeno speciálně pro tuto řadu.
Zejména ženy ocení velký odkládací prostor vpravo, mycí prostor je situován vždy doleva.

Nepáči sa vám táto rad?
Pozrite sa na ďalší

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.