Umývadlová doska DPU CS I

Umývadlová doska CS I, hĺbka 500 mm, hrúbka 48 mm, možnosť voľby šírky 600-2700 mm a výrezu na umývadlo či batériu Zobraziť viac

Barbora Stoklasova Kontakt
Máte otázku? Opýtajte sa

Barbora Stoklasová
špecialista zákazníckeho servisu

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk
Napíšte nám cez formular
Umývadlové dosky a skrinky pod doskami

Umývadlová doska DPU CS I
je súčasť kolekcie

Zobraziť kolekciu

Nadštandardne dlhá záruka 5 rokov

Tovar doručíme zložený a kompletný

Používame špičkové kovanie Hettich s tlmeným dovieraním

Umývadlová doska DPU CS I

Umývadlová doska DPU CS I 191 € s DPH , 2 až 3 týždne.

Trendy kúpeľňa, to je kúpeľňa vybavená štýlovo a zároveň prakticky. Ak po takej túžite, pozrite sa na možnosti, ktoré prinášajú umývadlové dosky. Tie sú variabilné a doprajú vašej kúpeľni presne to, čo potrebujete. Kombinácia umývadlovej dosky a vhodného, zaujímavého umývadla môže rozohrať príjemnú minimalistickú ódu. Ale vďaka kombinácii s doplnkovými skrinkami získate aj dostatok úložného priestoru. A to je cesta, ktorou dovediete kúpeľňu k dokonalosti.

Parametre dosky

Obľúbené umývadlové dosky ste už určite videli. Jedná sa o jednoduchý dizajnový prvok, o ktorý sa môžete oprieť. A to doslova, pretože hrúbka dosky je 48 mm. K umývadlovým doskám sa však často upiera pozornosť a odráža sa od nich celkový dizajn kúpeľne. Sú jednoduché a dokážu zaujať. Zároveň sa dokonale kombinujú s doplnkovými skrinami pod dosku, ktoré vytvoria tak potrebný úložný priestor. Hĺbka 500 mm je dostatočne veľká k mnohým štýlovým umývadlám. A šírku si môžete zvoliť na mieru vašej kúpeľni - vyberte si od 600 do 2700 mm. Svojou univerzálnosťou a jednoduchosťou sa umývadlové dosky prispôsobia každému štýlu.

Vyberte si z mnohých drevodekorov a dekorov, ktoré budú skvele ladiť k ďalším doplnkovým skrinkám pod dosku a obľúbeným otvoreným nikám. Tie využijete buď na uloženie uterákov, produktov každodennej potreby, alebo na dekoratívne prvky, ktoré môžete často meniť. Zároveň si môžete zvoliť kombináciu umývadlovej dosky a vysokej skrinky s praktickými policami alebo vnútorným košom na bielizeň. Veľký výber si môžete zúžiť aspoň rozhodnutím, či dáte prednosť hrejivejšiemu drevodekoru alebo uprednostníte minimalistické vzory betónu a iných obľúbených materiálov.

Upevnite umývadlovú dosku na vhodné konzoly

Nemusíte mať strach z toho, že by konzoly pokazili zamýšľaný dizajn kúpeľne. Umývadlovú dosku môžete upevniť na 2 typy konzol: lesklé, chrómové konzoly, ktoré doske pridávajú punc luxusu alebo čierne konzoly, ktoré podporia myšlienku minimalizmu a jednoduchosti, prípadne skryté konzoly, ak nechcete v kúpeľni žiadny ďalší element. Konzoly sú v 2 šírkach 500 mm a 400 mm a jedna unesie až 50 kg.

Koľko konzol je potrebných?

  • 2 konzoly na dĺžku 600 - 1200 mm
  • 3 konzoly na dĺžku 1200 - 2000 mm
  • 4 konzoly na dĺžku 2000 - 2400 mm

Umývadlá na dosku

K dokonalému dizajnu celej kúpeľne dolaďte aj umývadlo na dosku. Vyberať môžete z mnohých variantov - oválne aj okrúhle alebo umývadlá s ostrými líniami. Umývadlové dosky sú skvelou možnosťou pre početnejšie domácnosti, ktoré ocenia 2 samostatné umývadlá.

5 dôvodov pre umývadlovú dosku

  • jednoduchý a vzdušný dizajn
  • dĺžka na mieru priamo vašej kúpeľni
  • predĺžená záruka Dreja na 5 rokov
  • obľúbený variant do akejkoľvek kúpeľne
  • veľký výber dekorov, drevodekorov a farieb

Variabilita umývadlových dosiek - na mm presne

Umývadlové dosky vám narežeme presne podľa vašich potrieb. Od 600 až do 2700 mm, a to s odstupom aj na 1 mm presne! Cena dosky sa zvyšuje každých 10 cm dĺžky.

Do dosky vám môžeme vám vyrezať aj presný výrez pre umývadlo alebo batérie. Túto skutočnosť nám presne popíšete v objednávkovom formulári, aby ste dosku doručenú k vám domov mohli ihneď osadiť vybraným umývadlom a začať bez dlhých prieťahov používať vo svojej novej kúpeľni.  Ak by ste si chceli výrez urobiť sami, nezabudnite na zatierací silikón, ktorý zabráni vniknutiu vody do obnaženého materiálu.

Tieto dosky sa dajú použiť aj do výklenkov a spolu s doplnkovými skrinkami vytvoriť potrebný úložný priestor. Pozor však na ich použitie, pretože tieto dosky nemôžu byť umiestnené priamo na stene. Viac o možnostiach dosiek a ich správnom umiestnení sa dočítate v tomto článku.

Zamilovali ste sa do dosky pod umývadlo?

Ale nemôžete si vybrať z mnohých možností a variantov doplnkových skriniek? Prečítajte si náš článok Ako vybrať dosku pod umývadlo a prezrite si množstvo fotiek z našich moderných realizácií, určite vám pomôžu utriediť si myšlienky. Pomôžeme aj nerozhodným. Zavolajte nám alebo si prečítajte ďalšie články na našom blogu, získate mnoho rád a tipov, ako si zariadiť ideálnu kúpeľňu. Poradni získate aj návody na inštaláciu a prípravu kúpeľne na nový nábytok z Dreji.

Nevyhovuje vám štandardné prevedenie?

Vzhľadom k tomu, že nábytok naozaj sami vyrábame, vieme vám vyjsť v ústrety. Napíšte nám vaše požiadavky a my vám do 3 pracovných dní pošleme nezáväznú kalkuláciu.

Viac o nábytku na mieru
Výška 48 mm
Hĺbka 500 mm

Chcete to vidieť?

Produkt máme vystavený
v podnikovej predajni Dřevojas
vo Svitavách. Príďte sa pozrieť.

Otváracia doba
Po, St a Pia 8-12 a 13-17 hod
Út a Št ZATVORENÉ

prohlídka

Nie ste v dosahu? Nevadí, máme ďalších 300 miest, kde sa predáva náš nábytok.

Mohlo by sa vám páčiť

Organizér zásuvky 80 - COLOR, BIG INN, BONO, VARIANTE

28 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Doplnkový organizér značky HETTICH do zásuvky o rozmere 80 cm. Vhodný pre rady COLOR a BIG INN.

S osvetlením

Zrkadlo STRIPE ZCO 70

Kolekcie Stripe

334 € s DPH

Detail

skladom

Kúpeľňové zrkadlo o šírke 130 cm s LED osvetlením a vypínačom vrátane regulátora stmievania

S osvetlením

Dvojdverová zrkadlová skrinka GRID GA2OE 60

Kolekcie Grid

od 647 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

GRID GA2OE 60, vstavaná galérka s LED vnútorným automat. osv. a zás. (zrkadlo 30/30).

Durastyle 120 keramické umývadlo - BIELE

1 027 € s DPH

Detail

skladom

Durastyle 120, keramické umývadlo - BIELE.

Označené položky * sú povinné

Kontaktný formulár

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.