Zrkadlo STRIPE ZCO 130

Zrkadlo STRIPE ZCO 130  - Expresné dodanie S osvetlením

Kúpeľňové zrkadlo o šírke 130 cm s LED osvetlením a vypínačom vrátane regulátora stmievania Zobraziť viac

Barbora Stoklasova Kontakt
Máte otázku? Opýtajte sa

Barbora Stoklasová
špecialista zákazníckeho servisu

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk
Napíšte nám cez formular

Zrkadlo STRIPE ZCO 130
je súčasť kolekcie

Zobraziť kolekciu

Nadštandardne dlhá záruka 5 rokov

Tovar doručíme zložený a kompletný

Používame špičkové kovanie Hettich s tlmeným dovieraním

Zrkadlo STRIPE ZCO 130

Zrkadlo STRIPE ZCO 130 436 € s DPH , skladom.

Vedeli ste, že kúpeľňové zrkadlo môže mať hneď niekoľko funkcií, ktorými vám bude spríjemňovať každý deň? Zrkadlá v kolekcii STRIPE sú navrhnuté v duchu jednoduchosti, premysleného dizajnu a praktického používania. Vyberte si kúpeľňové zrkadlo, ktoré dokáže rozsvietiť celú kúpeľňu, ale ráno vás vie privítať príjemným tlmeným svetlom. 

Parametre zrkadla

Obdĺžnikové zrkadlo STRIPE ZCO 130 je usadené na drevenom ráme v prevedení N00 Biela mat, takže aj pri pohľade z boku je takmer neviditeľný. Vďaka tomu sa zrkadlo hodí do každej kúpeľne. Jednoduchý vzhľad oceníte v moderne zariadenej malej kúpeľni, rovnako ako aj v tej priestornej. Zrkadlo nijak neruší vzhľad priestoru, naopak ho ešte dokáže zväčšiť, presvetliť, a dokonca môže zastupovať hlavné osvetlenie.

Zrkadlo má po bokoch zabudované LED osvetlenie o výkone 22 wattov. Teplota svetla je 4 000 K a stupeň krytia IP 44. LED osvetlenie je zvolené tak, aby dokázalo detailne osvetliť priestor pred zrkadlom, ale vďaka integrovanému regulátoru stmievania môžete žiarivé svetlo jednoducho stlmiť na intenzitu, ktorá vám bude príjemná chvíľku po prebudení do tmavého rána alebo pri večernom horúcom kúpeli. Regulátor stmievania má pamäť na posledné nastavenie, a svetlo sa dá ovládať a regulovať dotykom na spodnej strane rámu zrkadla. 

Prečo si zamilujete zrkadlo STRIPE?

  • jednoduchý dizajn
  • praktické LED osvetlenie
  • široký výber rozmerov zrkadla 
  • dotykový vypínač s regulátorom stmievania
  • predĺžená záruka na výrobky Dreja 5 rokov

Ako si vybrať správne zrkadlo do kúpeľne?

Konečné rozhodnutie o správnom zrkadle do kúpeľne ovplyvňuje mnoho faktorov - celkové zariadenie a štýl kúpeľne, jej veľkosť, možnosti uloženia drobných predmetov alebo svetlo v miestnosti. Všetko, na čo sa nás naši zákazníci pýtajú, sme zahrnuli do nášho článku Ako vybrať zrkadlo do kúpeľne? A ak si stále nie ste istí svojím výberom, zavolajte nám alebo nám napíšte. Spoločne určite vyberieme zrkadlo, ktoré bude skvostom a praktickým nástrojom vo vašej kúpeľni.

Kúpeľne z Dreji 

V Dreji rozumieme kúpeľniam. Vieme, ako vybaviť malú kúpeľňu aj veľké priestory pre početné domácnosti. Zverte svoje každodenné kúpele do rúk odborníkov a vyberte si kúpeľňový nábytok u nás. Dbáme nielen na kvalitné spracovanie, ale aj zodpovednosť našich výrobkov voči planéte. 

Nevyhovuje vám štandardné prevedenie?

Vzhľadom k tomu, že nábytok naozaj sami vyrábame, vieme vám vyjsť v ústrety. Napíšte nám vaše požiadavky a my vám do 3 pracovných dní pošleme nezáväznú kalkuláciu.

Viac o nábytku na mieru
Šírka 1300 mm
Výška 700 mm
Hĺbka 35 mm
Šírka kompletu 1300 mm
23 kg

Chcete to vidieť?

Produkt máme vystavený
v podnikovej predajni Dřevojas
vo Svitavách. Príďte sa pozrieť.

Otváracia doba
Po, St a Pia 8-12 a 13-17 hod
Út a Št ZATVORENÉ

prohlídka

Nie ste v dosahu? Nevadí, máme ďalších 300 miest, kde sa predáva náš nábytok.

Mohlo by sa vám páčiť

Dvojdverová zrkadlová skrinka PREMIUM GA2E 120

Kolekcie Premium

od 566 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

PREMIUM GA2E 120, dvojdverová galérka s el. zásuvkou (zrkadlo 60/60).

Dreja Plus 105 keramické umývadlo - biele

175 € s DPH

Detail

skladom

Nábytkové umývadlo s prepadom, 106x47,5x6,5, biele

Zrkadlo BARDO ZC 70

Kolekcie Bardo

102 € s DPH

Detail

skladom

Zrkadlo s rozmermi 700x700x30 na externé alebo nástenné osvetlenie, možno zavesiť na šírku alebo na…

Kúpeľňová skriňa MAJESTY SZZ2 80

Kolekcie Majesty

od 1 860 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

MAJESTY SZZ2 80, spodná kúpeľňova skriňa vrátane protišmykovej podložky a umývadla Euphoria 80.

Označené položky * sú povinné

Kontaktný formulár

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.