Skrinky pod dosky

Nevzdávajte sa jednoduchého dizajnu vo svojej kúpeľni. Pokiaľ ste si vysnívali umývadlo umiestnené na doske, máme pre vás skrinky pod dosky, ktoré vytvoria úložný priestor a nerozhádžu celkový dizajn.

Čítať ďalej
Môžete použiť filtrovanie alebo nahliadnuť do poradne.
Jasaánek
Zobraziť filtrovanie Skryť filtrovanie

Podľa ceny

359 Kč
543 Kč

Podľa šírky

400 mm
1200 mm

Podľa hĺbky

500 mm
500 mm

Podľa farby

Podľa otvárania

Podľa kolekcie

Zobrazených 12 z 21 produktov

Praktické a nenápadné skrinky pod dosky

Skrinky pod dosku vytvárajú potrebný úložný priestor aj v menších kúpeľniach. Nepodceňujte teda ich výber. Z mnohých šírok aj farebných variantov si vyberiete do každého štýlu kúpeľne. 

Pravdou je, že najviac času trávime v kúpeľni pri umývadle. Preto je dôležité, aby ste v tomto priestore mali všetko potrebné účelne usporiadané a po ruke. Pred výberom skrinky pod umývadlovú dosku si prečítajte náš článok 3 najčastejšie chyby pri výbere kúpeľňového nábytku a vyvarujte sa prešľapov.

Závesné skrinky pod dosku môžete vybrať aj v kratšom rozmere, než je doska, na ktorej je umývadlo posadené. Vďaka tomu bude kúpeľňa pôsobiť vzdušnejšie. 

Každé ráno a večer vám spríjemní možnosť otvárania skriniek bez úchytiek Push-to-open. A o bezproblémový chod sa postarajú odolné materiály, použité na výrobu korpusu aj čela skrine a kovanie Hettich s tlmeným dovieraním a doživotnou zárukou. Pokiaľ stále váhate, akú skrinku pod dosku zvoliť, pripravili sme pre vás článok Sprievodca výberom skriniek pod umývadlo

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.