3 najčastejšie chyby pri výbere kúpeľňového nábytku

3 najčastejšie chyby pri výbere kúpeľňového nábytku

26. 06. 2018

Chystáte sa na rekonštrukciu kúpeľne alebo plánujete budovanie zbrusu novej? Pred časom sme prebrali najväčšie úskalia samotnej prestavby, dnes sa pozrieme na to, ako si vybrať kúpeľňový nábytok. Často sa u nás v Dreji stretávame s najrôznejšími kúpeľňovými návrhmi a prianiami zo strany našich zákazníkov. Čas od času narazíme dokonca na komplikácie, ktoré môžu pri výberu nábytku do kúpeľne nastať. Preto vám teraz 3 najčastejšie chyby predstavíme. Ktoré to sú?

Chyba č. 1 – Najskôr odpad, až potom skrinka

Skoro najčastejšou chybou pri rekonštrukcii kúpeľne je stanovenie nesprávneho poradia jednotlivých krokov. Väčšina budúcich majiteľov nových kúpeľní má za to, že si nechajú od inštalatéra vyviesť odpad a až potom budú premýšľať kúpeľňový nábytok. Lenže sa môže hravo stať, že žiadna skrinka presne na váš odpad nebude pasovať a jediným riešením bude skrinka na mieru. Bez rozmerov vašej vysnenej skrinky sa rozhodne k realizácii odpadu nepúšťajte! Vyberte si najskôr skrinku pod umývadlo a jej rozmery skonzultujte so svojím inštalatérom. Ten následne odpad vyvedie podľa jej nákresu a všetko potom k sebe padne ako uliate.

koupelna a vany

Chyba č. 2 – Kto šetrí, má za tri

Pri výbere novej kúpeľne si väčšina z nás porovná dostupné možnosti a varianty. Porovnávame materiál, design, značku, cenu, ... A vo väčšine prípadov cena hrá veľkú rolu. Lenže na kúpeľni alebo kuchyni sa naozaj šetriť nevyplatí. Síce sa hovorí, že chybami sa človek učí, ale v prípade veľkej investície sa nikto z nás nechce spáliť. Pravdou je, že kvalitná a drahšia kúpeľňa vydrží o niekoľko rokov dlhšie, než tá lacnejšia, nie až tak kvalitná. Rozdiel dvoch tisíc korún potom môže znamenať rozdiel 5-10 rokov životnosti vašej skrinky. Nad tým sa už oplatí zamyslieť, čo poviete? 

krásný koupelnový nábytek

Chyba č. 3 – V kúpeľni nie je potrebného moc úložného miesta

Možno ste doteraz žili iba v dvoch a stačil vám v kúpeľni šampón, kondicionér, sprchový gél, nejaká tá kozmetika, holiaci strojček a pár čistiacich prostriedkov… Lenže! S narastajúcim počtom členov vašej domácnosti bude úmerne tomu narastať počet všetkých fľaštičiek, buteliek a tubičiek, ktoré v kúpeľni nechcete povaľovať na umývadle alebo na okne. Takže naša rada znie: Popremýšľajte nielen o skrinke pod umývadlo, ale aj o samostatnej skrinke, ktorá ukryje množstvo kúpeľňových pokladov. Ďalšou možnosťou, ako získať úložný priestor, je galérka. Nalíčite sa pred ňou rovnako ako pred zrkadlom a naviac do nej schováte všetku vašu kozmetiku, zubné pasty, hrebene. Vaša kúpeľňa bude pôsobiť čisto, usporiadane, a pritom v nej nájdete všetko, na čo si len spomeniete.

moderní koupelnový nábytek

Aké máte skúsenosti s výberom kúpeľňového nábytku vy? Napíšte nám do komentára pod článkom!

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.