Umývadlová doska DPU CS VI HPL

Umývadlová doska CS VI HPL, hĺbka 500 mm, hrúbka 50 mm, možnosť voľby šírky 600-2700 mm a výrezu pre umývadlo či batériu Zobraziť viac

Barbora Stoklasova Kontakt
Máte otázku? Opýtajte sa

Barbora Stoklasová
špecialista zákazníckeho servisu

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk
Napíšte nám cez formular
Umývadlové dosky a skrinky pod doskami

Umývadlová doska DPU CS VI HPL
je súčasť kolekcie

Zobraziť kolekciu

Nadštandardne dlhá záruka 5 rokov

Tovar doručíme zložený a kompletný

Používame špičkové kovanie Hettich s tlmeným dovieraním

Umývadlová doska DPU CS VI HPL

Umývadlová doska DPU CS VI HPL 297 € s DPH , 2 až 3 týždne.

Trendy kúpeľňa, to je kúpeľňa vybavená štýlovo a zároveň prakticky. Ak po takej túžite, pozrite sa na možnosti, ktoré prinášajú umývadlové dosky. Tie sú variabilné a doprajú vašej kúpeľni presne to, čo potrebujete. Kombinácia umývadlovej dosky a vhodného, zaujímavého umývadla môže rozohrať príjemnú minimalistickú ódu. Ale vďaka kombinácii s doplnkovými skrinkami získate aj dostatok úložného priestoru. A to je cesta, ktorou dovediete kúpeľňu k dokonalosti.

Parametre dosky

Obľúbené umývadlové dosky ste už určite videli. Jedná sa o jednoduchý dizajnový prvok, o ktorý sa môžete oprieť. A to doslova, pretože hrúbka dosky je 50 mm. K umývadlovým doskám sa však často upiera pozornosť a odráža sa od nich celkový dizajn kúpeľne. Sú jednoduché a dokážu zaujať. Zároveň sa dokonale kombinujú s doplnkovými skrinami pod dosku, ktoré vytvoria tak potrebný úložný priestor. Hĺbka 500 mm je dostatočne veľká k mnohým štýlovým umývadlám. A šírku si môžete zvoliť na mieru vašej kúpeľni - vyberte si od 600 do 2700 mm. Svojou univerzálnosťou a jednoduchosťou sa umývadlové dosky prispôsobia každému štýlu.

Umývadlové dosky vyrábame aj v odolnejšom materiáli HPL. Tento špeciálny materiál je ešte viac prizpôsobený kúpeľňovým podmienkam a vysokej vlhkosti. Dosky z HPL materiálu sú veľmi odolné a pri vašej pravidelnej starostlivosti, ktorá zaberie pár minút, vám vydržia krásne naozaj dlho. HPL umývadlové dosky si môžete vybrať v mnohých obľúbených drevodekoroch. A v rovnakých drevodekoroch je možné vybrať aj doplnkové skrinky pod dosku či otvorené niky, ktoré ponúkajú úložný priestor alebo miesto na dekoráciu.

Upevnite umývadlovú dosku na vhodné konzoly

Nemusíte mať strach z toho, že by konzoly pokazili zamýšľaný dizajn kúpeľne. Umývadlovú dosku môžete upevniť na 2 typy konzol: lesklé, chrómové konzoly, ktoré doske pridávajú punc luxusu alebo čierne konzoly, ktoré podporia myšlienku minimalizmu a jednoduchosti, prípadne skryté konzoly, ak nechcete v kúpeľni žiadny ďalší element. Konzoly sú v 2 šírkach 500 mm a 400 mm a jedna unesie až 50 kg.

Koľko konzol je potrebných?

  • 2 konzoly na dĺžku 600 - 1200 mm
  • 3 konzoly na dĺžku 1200 - 2000 mm
  • 4 konzoly na dĺžku 2000 - 2400 mm

Umývadlá na dosku

K dokonalému dizajnu celej kúpeľne dolaďte aj umývadlo na dosku. Vyberať môžete z mnohých variantov - oválne aj okrúhle alebo umývadlá s ostrými líniami. Umývadlové dosky sú skvelou možnosťou pre početnejšie domácnosti, ktoré ocenia 2 samostatné umývadlá.

5 dôvodov pre umývadlovú dosku

  • jednoduchý a vzdušný dizajn
  • dĺžka na mieru priamo vašej kúpeľni
  • predĺžená záruka Dreja na 5 rokov
  • obľúbený variant do akejkoľvek kúpeľne
  • veľký výber dekorov, drevodekorov a farieb

Variabilita umývadlových dosiek - na mm presne

Umývadlové dosky vám narežeme presne podľa vašich potrieb. Od 600 až do 2700 mm, a to s odstupom aj na 1 mm presne! Cena dosky sa zvyšuje každých 10 cm dĺžky.

Do dosky vám môžeme vám vyrezať aj presný výrez pre umývadlo alebo batérie. Túto skutočnosť nám presne popíšete v objednávkovom formulári, aby ste dosku doručenú k vám domov mohli ihneď osadiť vybraným umývadlom a začať bez dlhých prieťahov používať vo svojej novej kúpeľni. Ak by ste si chceli výrez urobiť sami, nezabudnite na zatierací silikón, ktorý zabráni vniknutiu vody do obnaženého materiálu.

Tieto dosky sa dajú použiť aj do výklenkov a spolu s doplnkovými skrinkami vytvoriť potrebný úložný priestor. Pozor však na ich použitie, pretože tieto dosky nemôžu byť umiestnené priamo na stene. Viac o možnostiach dosiek a ich správnom umiestnení sa dočítate v tomto článku.

Zamilovali ste sa do dosky pod umývadlo?

Ale nemôžete si vybrať z mnohých možností a variantov doplnkových skriniek? Prečítajte si náš článok Ako vybrať dosku pod umývadlo a prezrite si množstvo fotiek z našich moderných realizácií, určite vám pomôžu utriediť si myšlienky. Pomôžeme aj nerozhodným. Zavolajte nám alebo si prečítajte ďalšie články na našom blogu, získate mnoho rád a tipov, ako si zariadiť ideálnu kúpeľňu. Poradni získate aj návody na inštaláciu a prípravu kúpeľne na nový nábytok z Dreji.

Nevyhovuje vám štandardné prevedenie?

Vzhľadom k tomu, že nábytok naozaj sami vyrábame, vieme vám vyjsť v ústrety. Napíšte nám vaše požiadavky a my vám do 3 pracovných dní pošleme nezáväznú kalkuláciu.

Viac o nábytku na mieru
Výška 50 mm
Hĺbka 500 mm

Chcete to vidieť?

Produkt máme vystavený
v podnikovej predajni Dřevojas
vo Svitavách. Príďte sa pozrieť.

Otváracia doba
Po, St a Pia 8-12 a 13-17 hod
Út a Št ZATVORENÉ

prohlídka

Nie ste v dosahu? Nevadí, máme ďalších 300 miest, kde sa predáva náš nábytok.

Mohlo by sa vám páčiť

Kúpeľňová skrinka STORM SYO 60

Kolekcie Storm

od 278 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Prídavná závesná skrinka s otvorenou nikou

S osvetlením

Zrkadlo STRIPE ZCO 60

Kolekcie Stripe

329 € s DPH

Detail

skladom

Kúpeľňové zrkadlo o šírke 60 cm s LED osvetlením a vypínačom vrátane regulátora stmievania

Skriňa spodná DOS SNDKZ 50

od 439 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

DOS SNDKZ 50, nízka doplnková skriňa s výklopným košom na bielizeň.

Kúpeľňová skriňa MAJESTY SZZ2 120

Kolekcie Majesty

od 2 322 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

MAJESTY SZZ2 120, spodná kúpeľňova skriňa vrátane protišmykovej podložky a umývadla Euphoria 120 s…

Označené položky * sú povinné

Kontaktný formulár

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.