Trojdverová galérka ENZO GA3OE 130

Zrkadlová skrinka s LED osvetlením s výkonom 36,6 W, zásuvkou, vypínačom a reguláciou stmievania Zobraziť viac

Barbora Stoklasova Kontakt
Máte otázku? Opýtajte sa

Barbora Stoklasová
špecialista zákazníckeho servisu

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk
Napíšte nám cez formular
Kúpeľňový nábytok Enzo

Trojdverová galérka ENZO GA3OE 130
je súčasť kolekcie Enzo

Zobraziť kolekciu

Nadštandardne dlhá záruka 5 rokov

Tovar doručíme zložený a kompletný

Používame špičkové kovanie Hettich s tlmeným dovieraním

Trojdverová galérka  ENZO GA3OE 130

Trojdverová galérka ENZO GA3OE 130 1 155 € s DPH , 2 až 3 týždne.

Galérky ENZO predstavujú dokonalú kombináciu luxusu, premyslenej funkčnosti a neobvyklého dizajnu pre tých, ktorí hľadajú krásu v detailoch. Prezrite si celolakovanú galérku s obojstrannými zrkadlami – detail, ktorý budete milovať od prvého dňa. 

Parametre galérky ENZO

Kúpeľňová galérka ENZO GA3OE 130  trojdverové usporiadanie a dodá luxusný vzhľad každému priestoru. Táto galérka bude čerešničkou na torte vašej kúpeľne, či už ju doplníte ostatným vybavením z kolekcie ENZO, alebo ju skombinujete s ďalšími kúskami vo vašich domácich kúpeľoch.

Galérka ENZO má obojstranné zrkadlá a verte, to si zamilujete v prvom okamihu. Praktické využitie vám určite nemusíme predstavovať, avšak aj vizuálne sa jedná o elegantné riešenie. Dvierka sú zavesené na kvalitných pántoch Hettich a majú tlmené dovieranie. Uchytenie pántov na zrkadle je šikovne vyriešené naším vlastným patentom. Na všetko kovanie tejto nemeckej značky u nás máte doživotnú záruku. Na celú skrinku potom predĺženú záruku 5 rokov. Otváranie skrinky je navrhnuté za jemný presah, tak aby skrinka zostala čo najjednoduchšia na pohľad, a vás netrápili odtlačky prstov na zrkadle. Galérku však môžete doplniť aj elegantnou úchytkou

Materiál, z ktorého je skrinka vyrobená, je kombinácia LTD a MDF dosiek. Všetky materiály aj laky sú samozrejme vhodné do vlhkého prostredia kúpeľní a navrhnuté tak, aby dlho vydržali. Galérku si môžete vybrať v obľúbených odtieňoch matu aj vysokého lesku, prípadne podľa svojej vlastnej predstavy, ktorú nájdete vo vzorkovníku RAL.

Vnútorná výbava galérky ENZO

Luxusné prevedenie nie je zjavné len na povrchu, spoznáte ho predovšetkým, keď sa pozriete dovnútra. V galérke nájdete obojstranné zrkadlá, 2 sklenené nastaviteľné police, ako aj príjemné automatické osvetlenie, ktoré sa rozsvieti vždy po otvorení dvierok. 

Svetlo však svieti nielen vnútri, ale aj von. LED osvetlenie si môžete intuitívne regulovať v spodnej časti galérky, a tak sa nemusíte pri skorom vstávaní báť šoku z príliš priameho svetla. V kúpeľni si jeho žiarivosť pohodlne nastavíte. LED svetelné pásiky sú umiestnené vertikálne a zaujmú vás až vo chvíli, keď sa rozsvietia. Majú výkon 36,6 wattov, ktorý môžete znížiť až na 10 %. Tieto LED diódy sa ovládajú v spodnej časti galérky a pomocou niekoľkých dotykov na malom vypínači si svetlo prispôsobíte presne tak, ako si v danú chvíľu prajete.

Galérka je vybavená aj praktickou zásuvkou, ktorá poslúži pri holení, úprave vlasov alebo nabíjaní elektrických zubných kefiek. Galérka spĺňa krytie IP 44.

Prečo si túto galérku zamilujete?

  • 6 nastaviteľných políc
  • Luxusný a premyslený dizajn
  • Tri obojstranné zrkadlové dvierka
  • 2x el. zásuvka a vypínač zvonku v spodnej časti
  • LED osvetlenie s možnosťou intuitívnej regulácie a stmievania 

Dreja – záruka kvality a dizajnu

V Dreji sa špecializujeme na kúpeľne už viac než 75 rokov. Môžete si byť istí, že materiály, spracovanie aj finálne zostavenie podliehajú prísnej kontrole, a preto vieme, že náš nábytok do kúpeľne si zamilujete na prvý pohľad. 

Ako vybrať galérku do vašej kúpeľne?

Ak si nie ste istí výberom alebo zvažujete viac možností, prečítajte si náš článok Ako vybrať galérku. V rozsiahlom článku sme popísali všetky dôležité aspekty výberu a možností pre menšie, panelákové aj veľké kúpeľne v početných domácnostiach. Pri pátrání po ďalších informáciách môžete nazrieť do našej Poradne alebo nás rovno kontaktovať.

Nevyhovuje vám štandardné prevedenie?

Vzhľadom k tomu, že nábytok naozaj sami vyrábame, vieme vám vyjsť v ústrety. Napíšte nám vaše požiadavky a my vám do 3 pracovných dní pošleme nezáväznú kalkuláciu.

Viac o nábytku na mieru
Šírka 1256 mm
Výška 741 mm
Hĺbka 153 mm
Šírka kompletu 1256 mm
36 kg

Chcete to vidieť?

Produkt máme vystavený
v podnikovej predajni Dřevojas
vo Svitavách. Príďte sa pozrieť.

Otváracia doba
Po, St a Pia 8-12 a 13-17 hod
Út a Št ZATVORENÉ

prohlídka

Nie ste v dosahu? Nevadí, máme ďalších 300 miest, kde sa predáva náš nábytok.

Mohlo by sa vám páčiť

Organizér zásuvky 80 ASTON, GIO, BONO, VARIANTE

28 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Doplnkový organizér značky HETTICH do zásuvky o rozmere 80 cm. Vhodný pre rady ASTON, GIO, BONO,…

Organizér zásuvky 75 TAKE IT

Kolekcie Take It

28 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Doplnkový organizér HETTICH do zásuvky o rozmere 75 cm pre rad TAKE IT.

Kúpeľňová skriňa MAJESTY SZZ2 80

Kolekcie Majesty

od 1 860 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

MAJESTY SZZ2 80, spodná kúpeľňova skriňa vrátane protišmykovej podložky a umývadla Euphoria 80.

Kúpeľňová skriňa TAKE IT SZZ2 120

Kolekcie Take It

od 624 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

TAKE IT SZZ2 120, umývadlová skrinka s 2 zásuvkami a umývadlom Dreja Plus 120.

Označené položky * sú povinné

Kontaktný formulár

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.