Kúpeľňový rad Majesty

Kúpeľňový rad Majesty

01. 10. 2016

 

Kúpeľňový rad Majesty patrí k novinkám tohto roku. U iných zostav, určených do kúpeľní, si možno môžete povedať „zase nejaké skrinky“, ale Majesty vám to nedovolí. Pôsobí totiž - majestátne.

Čo vám udrie do oka najskôr, je jej lesklosť. A čistota

A proste vás láka, aby ste všetko preskúmali bližšie a detailnejšie. Majesty so špeciálnou povrchovou úpravou je k dispozícii v úchvatnom lesku a v červenej, bielej a čiernej farbe. Predovšetkým prevedenie v červenej farbe je neskutočne atraktívne. Nie je to obyčajná červená, je....majestátna. Rovnakým dojmom zapôsobí aj čierna a biela. Pokiaľ však túžite po kúpeľňovom nábytku v úplne inej farbe, dokážeme vám vyhovieť, vzorkovník farieb je pestrý.

Exkluzívna novinka tohto roku vám ponúka jednoduché, zároveň ostré rysy a ak si vyberiete inú farbu než tradičnú bielu, budú farebné aj boky skriniek alebo galérky. Galérka široká šesťdesiat centimetrov má zrkadlo v jednom kuse (jednoliate), osemdesiatcentimetrová ho má rozpolené, ale zase ponúka viac úložného priestoru v dvoch skrinkách, za zrkadlom ukrytých.

Na prednej strane skriniek neprekážajú žiadne úchyty, sú totiž zapustené do nej. Zásuvky sa veľmi ľahko vyťahujú a disponujú samozrejme jemným dovieraním značky Hettich. To ocenia predovšetkým tí, ktorí okrikujú ostatných členov rodiny, keď búchajú dvierkami.

A niečo naviac

Do zásuviek si môžete objednať aj špeciálne priečinky, ktoré vám pomôžu udržať poriadok v jednotlivých poschodiach. Naviac, dno zásuviek má špeciálnu protišmykovú podložku, inými slovami: čo kam položíte, to tam tiež nájdete.

K Majesty patrí originálne umývadlo nazvané Euphoria. Dokonale mu padne a hlavne jej pristane! Jeho línie sú čisté a praktické. Ide o keramické umývadlo, ktoré má množstvo výhod. Vyberať môžete medzi dvoma veľkosťami, ponúkame ho v šírke šesťdesiatich alebo osemdesiatich centimetrov. A pokiaľ zvolíte zostavu v čiernej alebo červenej farbe, tvorí belostné umývadlo úžasný kontrast.

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Štítky

Majesty  Euphoria  Hettich 

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.