Desať vecí, ktoré nás v kúpeľni rozčuľujú

Desať vecí, ktoré nás v kúpeľni rozčuľujú

03. 10. 2016

Kúpeľňu považujeme za plne bežnú súčasť našich životov, bytov, apartmánov a domov. Kúpacia miestnosť (izba), ako znie doslovný preklad z niektorých jazykov, býva niekedy okrem miesta očisty aj útočiskom pred nezvanými hosťami či deťmi. Do kúpeľne väčšinou chodíme radi, ale sú veci, ktoré nás aj v kúpeľni rozčuľujú. Súhlasíte?

10 vecí, ktoré nás dokážu v kúpeľni rozčúliť 

  1. keď netečie teplá voda (niektorí páni si možno spomenú na svoje vojenská roky, ale ruku na srdce, v studenej sa kúpeme skoro všetci len so sebazaprením)
  2. keď na vás ostatní kričia, nech sa poponáhľate a už tú kúpeľňu opustíte (a pritom vy ste vo vani tak spokojní)
  3. keď nemáte sprchovací kút (a túžite po ňom, obzvlášť po tom s masážnymi tryskami, sedátkom a vstavaným rádiom)
  4. keď máte vaňu tak malú, že sa tam nemôžete natiahnuť 
  5. keď je umývadlo neustále špinavé (a obzvlášť ak je zapatlané od zubnej pasty - viď náš článok Ako sa starať o umývadlo),
  6. keď sa zasekne uzáver u čohokoľvek (zubnej pasty, dávkovača na tekuté mydlo alebo u laku na vlasy)
  7. keď nie je kam položiť čisté uteráky (alebo je tu málo miesta, je potrebné prebudovať kúpeľňu a my v Dreji vieme, ako na to - viď náš článok Inšpirácie pre malé kúpeľne - ako si ju zariadiť?)
  8. keď je postriekané zrkadlo (kvapkami vody, vodou po holení alebo vlastne čímkoľvek)
  9. keď kĺže podlaha (možno by sa hodila iná podlahová krytina?)
  10. keď po sebe niekto neopláchol vaňu a nechal v nej prischnúť špinu (náš tip je prípravok Dreja-Clean, vďaka nemu pôjde špina dole sama raz dva)

Máte podobnú skúsenosť? Ktorá vec vás dokáže v kúpeľni rozčúliť zo všetkých najviac?

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Štítky

Dreja-Clean 

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.