Čistota a ladnosť

Áno, opäť vsádzame na vysoký biely lesk. Znamená pre nás čistotu, eleganciu, žiadne predstieranie. Dverová kolekcia Q uspokojí všetkých, ktorí žiadajú jasné a priame línie, nepoškvrnené plochy, ladné tvary. Že sa za dverami skrýva dosť odkladacieho priestoru, asi nemusíme pripomínať.

Prajete si kôš na bielizeň?

Skrinky si vyberiete podľa svojho priania a potrieb: máme závesné nízke aj závesné vysoké, teda s dvojitým odkladacím priestorom. K obom typom je možné priobjednať praktický kôš na bielizeň. Dverová skriňa má taktiež jednu policu, ktorú nastavíte podľa svojej potreby.

5 rokov záruka
na kúpeľňový nábytok
a umývadlá
Dverové prevedenie
Tlmené dovieranie
Inštalovateľné nožičky 20 cm
Možnosť voľby úchytky
Doživotná záruka na kovanie Hettich
Môžete použiť filtrovanie alebo nahliadnuť do poradne.
Jasaánek
Zobraziť filtrovanie Skryť filtrovanie

Podľa ceny

382 Kč
428 Kč

Podľa šírky

600 cm
700 cm

Podľa farby

Produkty, ktoré sú

Zobrazených 2 z 2 produktov

Kúpeľňová skriňa Q DVEROVÉ SZD2 60

od 382 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Kúpeľňová skrinka Q DVEROVÉ SZD2 60.

Kúpeľňová skriňa Q DVEROVÉ SZD2 70

od 428 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Kúpeľňová skrinka Q DVEROVÉ SZD2 70.

Ku skrinkám z rady Q / Dveřové sa hodia skoro všetky naše galérky a zrkadlá.

Zobraziť galérky a zrkadlá

Nepáči sa vám táto rad?
Pozrite sa na ďalší

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.