Ako usporiadať veci v kúpeľni

Ako usporiadať veci v kúpeľni

10. 10. 2016

„Mamííí, kam si dala nožničky na nechty?"  "Miláčik, kde mám žiletky?"  "Peťo, nevidel si ten nový šampón?“

Znie vám to povedome? Vyzerá situácia vo vašej domácnosti podobne? 

Je čas na organizáciu vašej kúpeľne

Prvým krokom k upratanej a usporiadanej kúpeľni je odhadnúť, koľko potrebujete úložných priestorov. Inými slovami: vyberte pohádzané a poschovávané veci, ktoré v kúpeľni schovávate. Zvážte, čo potrebujete a čo v kúpeľni bezpodmienečne zostane. Vyraďte stranou všetko, čo nepotrebujete, čo nepoužívate a hľadajte pre také veci nové miesto. Vyhoďte všetko, čomu prešla doba trvanlivosti (áno, aj kozmetické prípravky majú dátum expirácie). Podľa množstva, ktoré po tejto inventúre zostane na hromade, usúdite, koľko úložísk a akých rozmerov je zhruba potreba.

Vytrieďte veci, ktoré používate denne

Tieto nutnosti by mali byť vždy po ruke. Môžu byť naskladané na poličke, na umývadle, ale nemôžu byť zasunuté do zadných rád alebo horných poschodí. Vyhraďte každodenným potrebám stále miesto a vždy za všetkých okolností - za búrky, horúčav aj hádky - ich tam vracajte.

Skrinky všetko ukryjú

Skúste ich usporiadať podľa kľúča, ktorý vám bude vyhovovať: na jednu poličku prídu krémy na ruky, na druhú krémy na tvár, na tretiu sprchové gély... Priestor pod umývadlom je ako stvorený pre nízku skrinku ladiacu s umývadlom, prípadne ďalším nábytkom. Odložíte sem napríklad čistiace prostriedky.

Zorganizujte si šuflíky

Existujú (a my ich poznáme a máme!) výborné priečinky s predom oddelenými priehradkami. Organizéry, v ktorých je opäť možné oddeliť rôzne veci podľa spôsobu používania, vám budú v kúpeľni tiež dobrým služobníkom. Do zásuviek sú skvelé protišmykové podložky. Všetko zostane tam, kam to pôvodne v zásuvke odložíte.

Využite steny na zavesenie doplnkov

Závesné organizéry, poličky rôznych tvarov, dĺžok aj šírok a vešiačiky budú zároveň zútulňovať vašu kúpaciu miestnosť. Do drôtených poličiek v sprchovacom kúte postavte sprchové gély, šampóny, kondicionéry aj peny na holenie. Zadovážte si koše a košíky na drobnosti. Váš chaos sa náhle premení v poriadok.

A teraz už prichádza čas na realizáciu. Alebo ste už stihli svoju kúpeľňu zorganizovať?

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.