Ako vyzdobiť kúpeľňu

Ako vyzdobiť kúpeľňu

11. 10. 2016

Výzdoba kúpeľne je záležitosťou vášho vkusu. Stručne povedané: čo sa komu páči, môže mať aj v kúpeľni. V podstate však je možné spôsoby vyzdobenia rozdeliť do dvoch hlavných kategórií: domácnosti, v ktorých bývajú deti, a domácnosti bezdetné.

Zabavte vašich najmenších

Cieľom skrášľovania kúpeľne, v ktorej prechádzajú očistou deti, je veselosť a hravosť, hocikedy aj zábavnosť, ak máte potomka, ktorý zrovna umývaniu neholduje. Maličkí si obľúbia kreslené postavičky, ktoré dnes a denne vidia v televízii alebo okolo seba. Budú určite šťastím bez seba, ak pokryjete steny samolepkami či odtlačkami v podobe Mickey Mousa, Supermana, princezien, postáv z Ľadového kráľovstva alebo iného favorita vašich dietok.

Využite jasných farieb - a nebojte sa naozaj sýtych odtieňov, ktoré zdanlivo do kúpeľne nepatria (zelenej, žltej aj červenej), obrázkov, drobných dekoratívnych predmetov. Ak chcete niečo nadčasového, pretože pred pubertou pravdepodobne váš syn opustí Spidermana ako hlavného obľúbenca, zvoľte napríklad slnko a mraky, nočnú oblohu, rieku, more.

A čo doplnky?

Trh ponúka ohromné množstvo detských doplnkov: uteráky, zubné pasty, kefky alebo závesy do sprchovacieho kúta. K dostaniu sú motívy so psami, mačkami, populárnymi sovami aj ďalšími zvieratami. Pri zaobstarávaní dbajte predovšetkým na bezpečnosť, pozor na šmykľavé predmety. Pred nákupom doplnkov by ste sa mali uistiť, že sú nezávadné. Praktické sú rozhodne doplnky z plastu.

Elegantná a zároveň funkčná kúpeľňa

Pohodlie, osoba majiteľa, zabývanosť - to všetko odráža kúpacia miestnosť bezdetných domácností. Kto skrášľuje, väčšinou kladie dôraz aj na zladenosť, ale vyvarujte sa preplácanosti. Voľte kvalitné materiály a dajte prednosť funkčnosti pred dizajnom. Pri nákupe sa zamyslite aj nad neskoršou údržbou.

Nezabudnite na štýlové maličkosti

Doplnkov, ktoré zútulnia kúpeľňu, je celá rada: dávkovače na mydlo, mydelničky rôznych tvarov, držiaky a stojany na uteráky, koše na bielizeň, poháriky a držiaky na kefky. ...a tie farby a dizajny! Možno budete mať problém si vybrať, samozrejme v dobrom slova zmysle :-)

Náš tip: Sklenenú vázu naplňte mušľami a zapichnite do nej vetvičku skrútenej vŕby, eukalyptu alebo bambusu. Vaša kúpeľňa získa originálnu a hlavne efektnú ozdobu.

Akú kúpeľňovú výzdobu máte doma vy? 

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Štítky

pohodová koupelna 

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.