Kúpeľňový rad Avantgarde

Kúpeľňový rad Avantgarde

14. 10. 2016

Originálna kúpeľňová zostava Avantgarde, novinka nášho katalógu, vás dostane. Je výrazná, komfortná, jedinečná. Umývadlo Kaldewei, ktoré k nej prináleží, je čerešničkou na torte.

Úplne unikátny design do vašej kúpeľne

Bočné dosky tohto radu sú totiž z materiálu, ktorý vám bude pripomínať betón. A práve ten radu Avantgarde pristane zo všetkých najviac! V našej ponuke nájdete aj ďalšie odtiene, ako je cafe, oregon, orech alebo wenge. Predné strany kúpeľňových skriniek, či už nízkych alebo vysokých, dostanete v bielej farbe s vysokým leskom. A hlavne dámy, pozor! Ak otvoríte vysokú skrinku, vykuknú na vás sklenené poličky! Vyzerajú úplne luxusne a s ich rozmiestnením je možné hýbať podľa vašej aktuálnej potreby.

Kovanie Hettich a voliteľné príslušenstvo

Skriky majú zapustené pánty a jemné dovieranie značky Hettich. Hľadanie v zásuvkách zjednodušia priečinky a organizéry. Aby všetko zostalo na svojom mieste, zabezpečí protišmyková podložka. Úchytky sú príjemne tvarované, "akurát" do ruky. Potrebujete skrinku šesťdesiatcentimetrovú, alebo širšiu? U nás si vyberiete. K skrinke potom zvolíte galérku so zrkadlom v odpovedajúcich rozmeroch. Viete, že zrkadlo opticky rozšíri priestor vašej kúpeľne? Za ním sa naviac schováva ďalší úložný priestor.

Kvalitné a designové umývadlo Kaldewei

Vedľa atraktívneho designu je prednosťou Avantgarde smaltované oceľové umývadlo značky Kaldewei. Platí naňho tridsaťročná záruka! A pýši sa povrchovou úpravou Pearl-Effekt, ktorá uľahčuje údržbu a starostlivosť o umývadlo. Vďaka Pearl-Effekt totiž voda po hladkom povrchu skĺzne a berie so sebou do odtoku aj všetku špinu. Smaltovaná oceľ Kaldewei zdobí kúpeľne vo viac než 70 zemiach na celom svete už niekoľko desiatok rokov, čo je samo o sebe zárukou kvality. A mohlo by vás tiež zaujímať, môže sa pochváliť viacerými cenami za design než má Praha veží.

Hľadáte nábytok pre novú kúpeľňu? Originálny, ale nie príliš výstredný, príjemný a neobyčajný? Vieme, čo potrebujete. Avantgarde!

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Štítky

Avantgarde  Hettich  Kaldewei 

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.