Kúpeľňový rad Gio

Kúpeľňový rad Gio

15. 10. 2016

Kúpeľňová zostava Gionovinka tohtoročného katalógu, sa možno na prvý pohľad natoľko nelíši od našich ďalších kúpeľňových kolekcií. Ale pokiaľ sa pozriete ešte raz a lepšie, zistíte, že to tak rozhodne nie je! Gio je jedinečné a jednoznačne stojí za bližšie preskúmanie. Poďme na to!

Originálne drevodekory 

Presne táto kombinácia charakterizuje kúpeľňovú zostavu Gio v prvom rade. Jej prevedení je nepreberné množstvo. Milujete dekor dreva? Aký by sa vám páčil najviac? Breza, cafe, dub, oregon, orech, paluba alebo wenge? Alebo dávate prednosť minimalistickému dekoru betónu? Nevybrali ste si "svoju" farbu? Môžete sa rozhodnúť pre individuálne prevedenie v akomkoľvek dekore zo vzorkovníku RAL.

Je nutné zdôrazniť aj krásne línie kúpeľňového nábytku. Moderné a zároveň nadčasové tvary sa hodia snáď do každej kúpeľne: do bytu mladej domácnosti aj do domčeka zrelého páru.

Kvalitný lak vo vysokom lesku

Antracit, biela alebo červená, to sú odtiene, ktoré môžete dostať vo vysokom lesku. Že všetko bude v prvotriednej kvalite, zaistí najmodernejšia lakovacia linka v Európe, ktorú Dreja na lakovanie nábytku využíva. Úchytky sú praktické, jemné, sympaticky tvarované, a opäť je na výber z niekoľkých možností.

Zásuvky so špičkovým kovaním

U kúpeľňových skriniek by nemal chýbať dostatok úložných priestorov, kam si môže majiteľ schovať, čo sa mu zapáči. Všetky zásuvky u Gia sú vybavené špičkovým kovaním a jemným dovieraním značky Hettich. To je natoľko nadštandardné, že iní predajcovia kúpeľňového nábytku zaňho žiadajú príplatok. My nie. U nás je táto výhoda v cene. Je to bonus pre našich zákazníkov.

A prečo je Hettich tak výnimočný? Poskytuje celoživotnú garanciu kvality na závady, a to po celú dobu, kedy budete ako prví majitelia vlastniť nábytok so zabudovanými výrobkami značky Hettich. Ak sa vyskytne na kovaní alebo dovieraní závada, máte právo na výmenu rozbitého za bezchybný zdarma.

Čo ešte patrí k radu Gio?

Do zásuviek je možné si zaobstarať rôzne organizéry aj podložku zabraňujúcu zošmiknutiu uložených predmetov.

K zostave Gio patrí opäť keramické umývadlo Euphoria, ktorému neuveriteľne pristane nablýskaný držiak na uteráky Dreja. Stačí ho primontovať ku korpusu skrinky.

Ako sa vám páči naša nová kolekcia Gio?

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Štítky

Gio  Hettich  Euphoria 

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.