Kúpeľňový rad Too

Kúpeľňový rad Too

21. 11. 2016

Modelový rad s názvom Too vás na prvý pohľad zaujme sympatickým dekorom v podobe dreva, a ak ho zvolíte vo farebnom prevedení "cafe", takmer ucítite vôňu čerstvo uvarenej kávy. Milovníci tohto čierneho nápoja snáď ani nemôžu zvoliť inak :-) 

Kvalitný lak vo vysokom lesku

Poďme si novinku tohtoročného katalógu predstaviť bližšie. V kúpeľňovom rade Too sa snúbi moderný design s dekorom dreva, pričom túto symbiózu ešte podčiarkuje vysoký lesk. Ten dodáva všetkému nábytku z Dreji bezkonkurenčne najmodernejšia lakovacia linka v celej Európe. Takže o kvalite nie je potrebné dlho hovoriť.

Skrinky z kolekcie Too sú závesné, takže sa pri umývaní podlahy v kúpeľni nemusíte hnevať s "krúžením" okolo nôžok. Sú elegantné, majú rovné presné línie. Vybrať si môžete farbu, ktorá je vášmu srdcu najmilšia: bielu s leskom, ivory (slonová kosť), prípadne už zmienené a voňavé cafe alebo úplne inú. A môžete kombinovať: chcete prednú časť skrinky kávovú a boky béžové? Žiadny problém!

Všetky skrinky Too, nízke aj vysoké, majú nové úchytky, príjemne tvarované, ľahko uchopiteľné, po stranách zaoblené. Zásuvky nemusíte zatvárať úplne, obstará to za vás jemné dovieranie značky Hettich, garantujúce celoživotnú kvalitu. Do zásuviek sa hodia priečinky, ktoré je možné priobjednať. Napríklad malé krabičky uľahčia hľadanie malých balení krémov, lakov na nechty alebo ďalších drobností, nachádzajúcich sa v kúpeľniach.

Keramické umývadlo? Samozrejme

K zostave Too patrí keramické tenkostenné umývadlo Euphoria. Voliť môžete medzi dvoma veľkosťami, a originálnou galérkou so zrkadlom. Aj tá je k dostaniu v prevedení šesťdesiatcentimetrovom a osemdesiatcentimetrovom, v bielom alebo béžovom odtieni. Má veľké nablýskané zrkadlo, za ktorým nájdete ďalší priestor na odkladanie drobností, súčasťou je aj osvetlenie.


Ako sa vám páči náš nový rad designového kúpeľňového nábytku? 

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Štítky

Too  Hettich  Euphoria 

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.