Kúpeľňový rad Ambiente

Kúpeľňový rad Ambiente

21. 10. 2016

Nadčasový. Elegantný. Štýlový.

Tak sa dá popísať kúpeľňový rad Ambiente, jedna z noviniek nášho tohtoročného katalógu. Z Ambiente budete doslova vo vytržení. Prečo?

Pretože obzvlášť v betónovom prevedení je neuveriteľne elegantný. Na prvý pohľad vás možno tento dekor zarazí a poviete si: "Betón v kúpeľni?". Ale áno, betón v podaní Ambiente do kúpeľne patrí! Povyšuje ju totiž na "haute couture" vo svete kúpeľní.

Vzhľad tejto kúpeľňovej zostavy je štýlový a kreatívny. Skrinky, malé aj veľké, sú opäť závesné, mop aj handra pod nich ľahko pri umývaní podlahy vklznú a zase vykĺznu. Majú jasné kontúry. Okrem betónu si zamilujete aj nábytok v prevedení cafe, oregon, orech alebo wenge. Vyberú si teda milovníci nadčasových dekorov (betón), svetlejších odtieňov (oregon), ale aj tmavých variácií (orech či wenge). Možno vaše srdce nejviac zaplesá nad bielou farbou s vysokým leskom. Je len na vás, do akých farieb chcete vašu kúpeľňu ladiť.

Úchytky sú prakticky tvarované, majú dlhý tvar, takže sa vám do nich nezamotajú prsty. V skrinkách, nízkych aj vysokých, nájdete luxusne pôsobiace sklenené poličky, s ktorými je možné vnútri skriniek pohybovať podľa toho, ako práve potrebujete. Chcete užšie poličky? Áno, ide to. Alebo si naopak prajete čo najširšie? Nemáme s tým problém!

Umývadlo Kaldewei

Špeciálne pre zostavu Ambiente bolo navrhnuté a vyrobené umývadlo Puro zo smaltovanej ocele Kaldewei. Ako jeho názov napovedá, má čisté a elegantné línie, belostnú farbu a radu skvelých vlastností. Napríklad sa pýši povrchovou úpravou Pearl-Effekt, ktorá zaručuje jednoduchú údržbu a hygienickú čistotu. Pre umývadlá Kaldewei platí tridsaťročná záruka.

Galérka Grid

Galérka Grid sa k Ambiente úžasne hodí, je totiž rovnako štýlová ako celý rad. Veľké zrkadlo s veľkým vnútorným odkladacím priestorom je obkrúžené lesklým bielym lemom. A pozor, galérku Grid si môžete vybrať v štyroch šírkach a naviac má automatické vnútorné LED osvetlenie. Príjemné sú aj úchytky v dolnej časti galérky - nijako nerušia celkový dojem a sú aj praktické. Pri otváraní si svoje zrkadlo neušpiníte odtlačkami prstov.


Sčítané, podčiarknuté: Ambiente proste musíte mať! 

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Štítky

Hettich  Kaldewei  Ambiente  Grid 

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.