Moderné trendy kúpeľní

Moderné trendy kúpeľní

06. 11. 2016

Pred tridsiatimi rokmi vyzerali všetky kúpeľne rovnako, a to predovšetkým tie panelákové - umakart a podivná farba či dekor. V rodinných domčekoch zase viedli nevýrazné obklady. Dnes je to všetko inak. Kúpeľňa prestala byť iba priestorom pre očistu, ale stala sa ďalšou obytnou miestnosťou.

Do kúpeľne sa chodíme v prvom rade umývať, sprchovať a kúpať, čistiť si zuby a umývať vlasy. Chodíme si tam ale aj odpočinúť, relaxovať v masážnej vani alebo v sprchovacom boxe. Ženy sa tu prichádzajú skrášľovať, muži sa tu holia, a pritom čítajú televízny program alebo počúvajú hudbu.

Trendom súčasnej kúpeľne je jej funkčnosť

Dôležité pre nás je, aby ste tu našli všetko potrebné k očiste tela: praktické umývadlo, ľahko dosiahnuteľný sprchovací kút a priestornú vaňu. Dôraz však kladieme aj na to, aby sa všetko zariadenie dalo jednoducho umyť a ľahko udržiavať čisté a hygienicky nezávadné. Nielen kvôli údržbe sú stále populárnejšie vaňové zásteny, ktoré udržia podlahu okolo vane suchú, predchádzajú vzniku plesní, zabraňujú úrazom.

Moderná kúpeľňa musí byť bezpečná

Vane môžu mať pomocné madlá, sedátka a úchyty. Pre starších užívateľov alebo hendikepovaných je obtiažne vstupovať do klasicky tvarovanej vane, pre nich je vhodnejšia vaňa so zníženou prednou stenou alebo sprchovací kút. Vychytávkou poslednej doby je sprchovací kút bez vaničky: skrátka stojí na dlažbe vyšpárovanej tak, že voda steká do odpadového kanála a ďalej do kanalizácie.

Kúpeľňa ako symbol relaxácie

Odpočinok vo vani je len vaším časom. Dopriať si môžete kúpeľ s masážami - majú pozitívny vplyv na uvoľnenie svalov aj pohyblivosť kĺbov a odbúravajú stres! Hitom posledných rokov je priestorová vaňa, zaberie síce dosť priestoru, ale vyzerá perfektne a poskytuje toľko miesta, koľko len potrebujete (niektoré aj pre kúpeľ v dvoch). 

V kúpeľni si jednoducho chceme užívať čistotu, vôňu, pohodlie a luxus. Prostredie si môžeme spríjemniť designovým zariadením, modernými technológiami, nádhernými dekormi či super odolnými povrchmi. Okrem moderných doplnkov však majte na pamäti, že trendy sa vracajú. Retro kúpeľne na oko vyzerajú, že sú nemoderné. V skutočnosti ponúkajú však všetky funkcie a mnohokrát tie najkvalitnejšie, ktoré sú práve k dispozícii.

A ako vyzerá vaša kúpeľňa?

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.