Ženy v kúpeľni

Ženy v kúpeľni

18. 10. 2016

Kúpeľňa býva výsostným územím žien. Vo väčšine prípadov im slúži k hygiene, skrášľovaniu a muži sa občas divia, čo tam "tak dlho" robí. Chcete to vedieť? Poďme sa na to pozrieť!

Žena v kúpeľni

Po kvalitnom spánku prichádza žena do kúpeľne. Umyje si ruky po použití toalety, otrie umývadlo uterákom a vchádza do sprchového kúta. Uistí sa, že sú dobre zatvorené dvere kúta, aby neskôr nemusela likvidovať potopu na podlahe. Zapne sprchu a namydlí svoje telo sprchovým gélom, ešte lepšie olejom, ktorý má zvláčňujúce účinky. Dôkladne sa opláchne. Namočí si vlasy, vytlačí niekoľko kvapiek šampónu a umyje vlasy, jemne ich pošúcha, nedrhne ich silou, aby nedošlo k ich poškodeniu. Po dôkladnom opláchnutí šampónovej peny si do vlasov nanesie kondicionér. Nechá pár minút pôsobiť, dobre opláchne. Vypne sprchu, zabalí vlasy do uteráka, osuší telo a natrie sa telovým mliekom.

Po sprche

Vychádza zo sprchy, pričom neskôr aj priestory sprchového kúta aspoň ľahko otrie uterákom či látkou k tomu určenou - aby sa v špárach nedržali kvapky vody a nezačínala sa tvoriť pleseň. Oblečie sa, vyfénuje vlasy a vytvorí účes pomocou prstov, gélu na vlasy, žehličky alebo kulmy (tieto prístroje väčšinou zapína pred vstupom do sprchy, aby sa patrične nahriali). Výsledný vlasový produkt zafixuje lakom na vlasy. Na tvár použije pleťovú vodu, potom prichádza na rad podkladový krém, určený k dennému použitiu. Nanesie make-up, dobre rozotrie, aby na tvári nezostal farebný, oku nelahodiaci "fľak". Na oči použije očné linky alebo tiene, pohľad korunujú dlhé, husté a čierne riasy, ktoré zvýrazní špirála, niekedy je potrebné mať po ruke aj klieštiky, ktoré riasy krásne natočia. Líca ľahučko dofarbí lícenkou.

A na záver

Ruky natrie výživným krémom, obzvlášť ak odchádza von v sychravom jesennom či mrazivom zimnom počasí. Bodku za pobytom v kúpeľni urobí obľúbená vôňa, striekaná ideálne na zápästie, do lakťových či podkolenných jamiek a za ušká.

Páni, ešte sa divíte, že ženy vstávajú o hodinu skôr? :-)

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Štítky

relax v koupelně 

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.