Kroky k dokonalému kúpeľu

Kroky k dokonalému kúpeľu

16. 10. 2016

Či už ste mali ťažký deň v práci, ste unavení z tréningu alebo vás unavili vaše deti, mali by ste si urobiť chvíľku pre seba. Nie je nič lepšieho než sa na konci dňa zmočiť vo vani. Relax v kúpeľni vám pomôže nechať rozplynúť všetky vaše starosti všedných dní.

A ako na taký luxusný zážitok vo vani?

  1. Nerušiť! Nie je nič horšieho, než keď vám váš relaxačný kúpeľ preruší člen vašej rodiny, alebo ešte horšie pracovný telefonát. Takže najskôr skontrolujte, že vaše deti už spia a telefón si dajte do tichého režimu.
  2. Začnite sprchou. Vzhľadom k tomu, že budete chcieť po celom dni asi dlho relaxovať vo vani, tak bude lepšie, keď najskôr skočíte do sprchy, aby ste sa nekúpali v nečistote. Naviac umytie vlasov v sprche je omnoho jednoduchšie.
  3. Teplo. Teplota vody vo vani je dôležitá. Je potrebné zaistiť, aby vydržala dlho dostatočne teplá. Odborníci vraj radia, že je optimálna teplota 36,6 stupňov Celzia. Kúpaním asi tak dve hodiny pred zaspatím, umožníte telu, aby si užilo dobrý spánok.
  4. Príroda. Väčšina kúpeľňových bublín je naplnená neprirodzenými zložkami, ktoré nie sú dobré ako pre vašu pokožku, tak pre životné prostredie. Skúste namiesto toho nejaké kvalitné kúpeľové soli, ktoré pomáhajú k relaxácii. Viete, že kúpanie v mlieku a mede nie je niečo, čo robila len Kleopatra? Mnoho ľudí si začalo užívať tento zážitok. Ako na to? Stačia jedna až dve šálky plnotučného mlieka a jedna šálka medu. To všetko dajte do horúceho kúpeľa a je hotovo. Teraz sa môžete kúpať ako egyptská kráľovná! Má to aj pozitívne účinky, hydratuje pleť a budete sa cítiť ako kráľ alebo kráľovná.
  5. Dokonalý look. My ženy sa rady staráme vo vani aj o svoju pleť. Doprajte svoje tvári trochu luxusných prípravkov na tvár a poriadne sa rozmaznávajte! Môžete si dať aj masku na tvár, ktorá vytiahne všetky nečistoty z vašej pleti.
  6. Vírivka. Čo takto investovať do luxusnej vírivej vane? Áno, je to investícia, ale verte mi, že si to zamilujete a nebudete ľutovať.
  7. Stlmte svetlá. Svetlo v túto chvíľu nebudete potrebovať. Bude stačiť pár sviečok, ktoré vytvoria dokonalú atmosféru.
  8. Hudba. Hudba k životu patrí, hudba vyvoláva emócie. Ak si chcete oddýchnuť, skúste zvoliť Čajkovského, Dvořáka, Bacha alebo radšej energickú Evu Farnu? Nezabudnite, že váš hlas nebude nikde znieť tak skvele, ako v kúpeľni!
  9. Nezabudnite piť! Ak plánujete relaxovať vo vani 30-60 minút, tak si nezabudnite pripraviť aj nejaké pitie. Najlepšia bude voda, citrón a nakrájané jahody. Alebo si oddýchnite u vychladeného pohára Sauvignonu. Avšak pite a kúpte sa zodpovedne! :-)
  10. Starostlivosť po kúpeli. Aj po kúpeli si udržujte uvoľnenú atmosféru. Osušte sa mäkkými uterákmi, hydratujte telo vašim obľúbeným telovým krémom a zahaľte sa do županu. Potom už len zamierte k pohovke alebo do spálne.

Užite si svoju voľnú chvíľku na maximum, pretože vy si ju zaslúžite! 

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Štítky

relax v koupelně 

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.