Sedem vecí, ktoré by ste nemali odkladať vo svojej kúpeľni

Sedem vecí, ktoré by ste nemali odkladať vo svojej kúpeľni

13. 10. 2016

1/ Make-up

Áno, dámy, rúž a make-up používate v kúpeľni každý deň, ale viem, prečo by ste v kúpeľni mať make-up nemali. Ak ho necháte v kúpeľni, tak sa bude neustále zahrievať a ochladzovať, čo má vplyv na kvalitu výrobku. Samozrejme vlhkosť môže spôsobiť pleseň na vašich štetcoch. A s tým si určite nič na tvári tvoriť nechcete. Tak pozor na to!

2/ Náhradné uteráky

Asi všetci nemáme radi vôňu vlhkosti, že? A v kúpeľni je veľmi často vlhko, tak prosím neriskujte, že vaše náhradné čisté uteráky nasajú vlhkosť, a potom sa na nich vytvorí pleseň. V kúpeľni majte uteráky, ktoré momentálne používate. Tie náhradné si nechajte v izbe v skrini.

3/ Laky na nechty

Laky na nechty by mali byť na mieste, kde je konštantná teplota. Zmeny teploty v kúpeľni môžu v laku na nechty urobiť neplechu a na vašich nechtoch už nebude lak tak kvalitný. Uložte ich na nejakom suchom mieste.

4/ Lieky

Viete, kde v nemocniciach skladujú lieky? Vždy na suchom mieste s izbovou teplotou. Ak ich necháte v kúpeľni, môže sa znížiť účinnosť liekov, práve vďaka vlhkosti a zmenám teploty. Tak pozor na to!

5/ Elektroniku, ktorá nie je vodotesná

To znie ako samozrejmosť, že? Dajte si na to pozor, ak sa dostane voda do kontaktu s elektronikou, ktorá nie je vodotesná, môže to dopadnúť zle. Tak nech neľutujete!

6/ Náhradné žiletky

Väčšina strojčekov má náhradné čepele, čo je celkom fajn. Ale aby vám nezhrdzaveli, tak ich umiestnite na nejakom suchom mieste pri izbovej teplote.

7/ Šperky

Nechávate si na umývadle snubný prsteň, keď sa idete kúpať? Pozor na to, aby sa vám nezošmykol niekam, kam sa už nedostanete. A opäť majte na pamäti, že zmena vlhkosti môže akékoľvek šperky „poškvrniť“ a znehodnotiť. Pre istotu si ich nechajte v spálni v bezpečí.

Máte nejaký tip, na ktorý sme zabudli? Napíšte nám ho do komentára!

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.