5 vecí, ktoré by ste mala urobiť v piatok po práci

5 vecí, ktoré by ste mala urobiť v piatok po práci

29. 10. 2016

Tiež milujete ten pocit, keď príde piatkové popoludnie a s ním aj koniec náročného pracovného týždňa? Myslím, že milióny ľudí po celom svete vedia, o čom je reč :-)  No a kde inde si najlepšie oddýchnuť a zrelaxovať než doma a vo svojej kúpeľni.

Čo všetko by ste mali urobiť pre dokonalý relax?

1/ Pohodlné oblečenie

To je základ všetkého, oddýchnite si od sukne, vysokých podpätkov a košele. Vezmite si na seba pohodlné tepláky a svoje obľúbené tričko.

2/ Pitný režim

Okrem ďalšieho litra vody s uhorkou si užite v kľude svoje obľúbené kafe či obľúbený anglický čaj.

3/ Film

Teraz, keď ste v pohodlnom oblečení, máte svoj čaj či kávu, sa pohodlne usaďte do kresla a pustite si film, u ktorého si oddýchnete od všetkého stresu, faktúr a plánovaných kampaní. Pobavte sa napríklad pri filme “Ako prežiť single”, aj keď single nie ste.

4/ K filmu neodmysliteľne patrí zmrzlina!

A aká by bola najlepšia? My odporúčame zmrzlinu Ben & Jerry ’s strawbery cheesecake.

5/ Kúpeľ

Kúpeľňa je miesto, kde si odpočiniete stopercentne. Takže zavrite dvere, napusťte si vaňu, pridajte penu, zapáľte si sviečky a kľudne si doneste aj pohár vína či sektu. Potom už si len vlezte do vane a odpočívajte. Vaša myseľ zažije dokonalé blaho! Tento účinok zaručujeme! Potom už len možno dajte vedieť na instagram, že si užívate piatkový relax!

#drevojasinspiruje

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Štítky

relax v koupelně 

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.