Veci, ktoré gentlemanovi nesmú chýbať v kúpeľni

Veci, ktoré gentlemanovi nesmú chýbať v kúpeľni

16. 11. 2016

Poslednou dobou sa často medzi mužmi objavujú gentlemani, ktorí sa starajú o svoj zovňajšok a z kúpeľne už neodchádzajú po piatich minútach. Trávi v nej čím ďalej tým viac času a ten venujú starostlivosti o svoj vzhľad.

Zaujíma vás, čo všetko taký gentleman musí vo svojej kúpeľni mať?

Holiaci strojček

Každý muž by sa mal starať o svoje fúzy, a preto mužovi nesmie chýbať v kúpeľni tento nemecký holiaci strojček Mühle R89, ktorý má klasickú uzatvorenú hlavicu.

Krém na holenie

Bez poriadneho krému na holenie sa neoholíte, to je jasné. Santalové drevo je jedna z najviac príjemných vôní na svete a je ideálna pre všetkých mužov, ktorí chcú voňať ako gentlemani.

Kolínska

Keď už máte dokonale oholenú tvár, je čas, aby všetko bolo čisté! Táto kolínska zachová vašu tvár krásne hladkú, mäkkú a bez pupienkov.

Hydratácia

Ak páni nehydratujete, je čas začať!

Vôňa

Ak ženy niečo na mužoch milujú, tak je to v prvom rade vôňa. l´Homme Ideal od značky Guerlain sa stal parfumom roku 2015.

Deodorant

Muži VŽDY potrebujú deodorant.

(Zdroj fotografií - pexels.com)

A ako to chodí u vás doma? Kto trávi v kúpeľni viac času? :)

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.