4 veci, ktoré nás v kúpeľni rozčuľujú

4 veci, ktoré nás v kúpeľni rozčuľujú

23. 10. 2016

Každého z nás rozčuľuje množstvo vecí, myslíme si ale, že na veciach, ktoré nás rozčuľujú v kúpeľni sa určite v niekoľkých prípadoch zhodneme. Dali sme dohromady pár vecí a sme skutočne zvedaví, či ste na tom rovnako, a ak vám vadí ešte niečo čo sme nezmienili, napíšte nám to do komentára, pretože nás to veľmi zaujíma!

  1. Postriekané umývadlo - určite to poznáte, niekto pred vami sa akurát zúrivo umýval a umývadlo zostalo celé postriekané, koľkokrát tam môžeme vidieť okrem vody aj zubnú pastu vášho priateľa, alebo ružovú pastu vášho malého školáka.
  2. Voda na zemi - Niekto pred vami sa kúpal a očividne sa miesto kúpania potápal alebo sa snažil niekam preplávať, pretože voda je všade okolo a nikto to po sebe neupratal! :(
  3. Špinavé zrkadlo - My ženy ráno zrkadlo proste potrebujeme, rady sa vždy kontrolujeme, či nám nepribudol nejaký pupienok a tak…veď to poznáte. A špinavé zrkadlo nám jednoducho vadí!
  4. Neporiadok - Neporiadok nemáme rady asi v žiadnej miestnosti v dome či v byte…

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.