Čo ženy v kúpeľni najčastejšie robia

Čo ženy v kúpeľni najčastejšie robia

09. 11. 2016

Kúpeľňa je jedným z miest v dome či v byte, ktoré ženy navštevujú najviac. Muži však stále nechápu prečo a nevedia, čo tam vlastne ženy stále robia.

Chcete sa to, páni, dozvedieť? Pár vecí vám prezradíme.

Plačú

Dievčatá, ženy aj dámy proste plačú. Niekedy proste muži doháňajú ženy k slzám, niekedy je to stres a práca a ženy potrebujú pár minút na vzlykanie v kúpeľni. Prečo je to ale kúpeľňa? Jednoducho povedané, po plači sa rovno ženy upravia, umyjú oči od rozmazanej špirály a zase bez toho, aby niekto spoznal, že sme plakali, vyjdeme z kúpeľne von, opäť krásne a upravené.

Telefonujú s mamičkou či s priateľom

Ženy si sadnú na zem, chrbát si oprú o vaňu a telefonujú. Keď telefonujeme, potrebujeme svoje súkromie, kľud a kúpeľňa je to najlepšie miesto. Či už je to hovor na 10 minút alebo telefonát s kamarátkou na dve hodiny. 

Robia zrkadlové selfies

To vedia asi všetci. Selfie fotky ženy fotia najčastejšie v kúpeľni. Prečo? Majú tam súkromie, zrkadlo, v ktorom sa môžu hneď upraviť, a vidia sa v ňom. Proste #kúpeľňováselfie

Schovávajú sa

Nie nie, nehrajú sa na schovávačku, ale keď se pohádajú s priateľom, utečú do kúpeľne. Tam sa usadia, trucujú a napríklad aj plačú :-)

Máte podobné skúsenosti? Podeľte sa s nami o svoje "kúpeľňové zážitky".

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.