10 úžasných vecí, ktoré môžete robiť v kúpeľni

10 úžasných vecí, ktoré môžete robiť v kúpeľni

04. 11. 2016

Kúpeľňa je miestom očisty, relaxácie, ale môžete v nej zažiť aj množstvo zábavy. My pre vás máme takového malého kúpeľňového sprievodcu:

1. Zhliadnite celú sériu vášho obľúbeného seriálu

Kto sa nepozerá pri kúpeli na nejaký seriál alebo film, tak kecá. Je to ten najskvelejší relax. Vrele doporučujem!

2. Vytvorte nejaký crazy účes

Vezmite svoje dieťa do vane a z mydlovej peny mu urobte pekné "háro" a zakaždým iné. Potom vyberte ten najlepší účes a sharujte ho s priateľmi na facebooku.

3. Narodeninový kúpeľ

Naplňte vaňu plastovými loptičkami a schovajte tak vo vani narodeninové darčeky, Vaše dieťa potom môže darčeky loviť a užijete si skvelú zábavu

4. Pavk vo vani

Urobte si srandu zo svojho spolubývajúceho alebo zo svojej priateľky a dajte do vane plastového alebo plyšového pavúka. Bude sranda!

5. Buďte kreatívny

Pracujete akurát na projekte, ktorý potrebujete domyslieť či dokončiť? Vo vani budete mať kľud a ticho. Vaňa je skvelým miestem, kde premýšľať nad vlastnými projektami. Z vlastnej skúsenosti doporučujem! Vo vani sa mi zrodilo najviac nápadov.

6. Šetrite peniaze

Pýtate se ako? No predsa neplytvajte vodou a nepúšťajte toľko tej teplej :-)

7. Dokončite nákup

Tvrde ste pracovali a ešte musíte nakúpiť? Vlezte si do vane a nakúpte pomocí chytrých aplikácií alebo cez web.

8. Buďte drsní

Kto z vás si v kúpeľni nevyskúšal moonwalk Michaela Jacksna? Našpliechajte na podlahu a hneď to bude lepšie kĺzať!

9. Selfie pod vodou

Dnes už existujú telefóny, ktoré môžete v kľude ponoriť do vody a nič sa nestane. Urobte si napríklad nejaké pekné líčenie, ponorte sa pod vodu a urobte nejakú peknú selfie. Potom ju určite sharujte na facebooku alebo na instagrame s hashtagom #drejapodvodou

10. Zachraňovanie planéty

Na záver sme si pre vás pripravili jednu úctyhodnú aktivitu: Znížte množstvo teplej vody, ktorú používate v kúpeľni. Tá pomáha znižovať emisie oxidu uhličitého.

Dúfame, že vás náš TOP TEN pobavil a budeme radi aj za vaše tipy a nápady. Napíšte nám do komentára, aké bláznivé kúpeľňové aktivity robíte doma vy :-)

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.