3 top ranné rutiny pre moderné ženy

3 top ranné rutiny pre moderné ženy

28. 10. 2016

1/ Detox rutina

Či už je to z nedostatku spánku, kvôli vášmu nekľudnému dieťaťu alebo dôsledok dlhého večera s kamarátkami, občas všetci potrebujú ranný detox. Najlepší spôsob, ako detox začať, je akčné cvičenie! Znie to bolestivo, môže to byť bolestivé, pokiaľ nie ste ranné vtáča, ale je to účinné. Môžete si vytvoriť každý deň rýchly 15 minútový tréning, buď s váhou vlastného tela alebo kardio. Taký tréning môžete ľahko vykonať v spálni alebo v obývačke, takže nemusíte skoro ráno opúšťať dom a jazdiť niekam do fitka.

Po cvičení bežte do kuchyne a urobte si výborný ovocný koktejl. Čím viac druhov ovocia spojíte, tým lepšie! Urobte si ovsenú kašu, pridajte prírodný jogurt. Takáto kombinácia váš hlad bude držať na uzde po dlhšiu dobu.

Shower time! Teraz je čas na sprchu. Teplota vody by mala byť príjemná, nie príliš horúca. Vaša myseľ aj telo sa osvieži a ste pripravené sa obliecť a ukázať svetu, kto ste!

2/ Beauty rutina

Niekedy je vašou prioritou vyzerať čo najlepšie od hlavy až k päte. V tom prípade sa bude vaša rutina točiť okolo skrášľovania. Základom krásy vašej pokožky sa skrýva tiež v použití dobrého peelingu. Vaša pleť bude svieža po celý deň. Ďalším krokom bude vyživovacia maska na tvár.

Rozmaznávanie vašich vlasov je úplne v poriadku, takže po šampónovaní, skúste použiť kvalitný kondicionér. Vaše vlasy sa budú cítiť svieže a budú sa lesknúť na všetky strany.

Potom už príde rad na make-up. Make-up vyžaduje však dokonalé zrkadlo a osvetlenie. Takže sa nebojte investovať do parádneho zrkadla, ktoré má v sebe zabudované osvetlenie.

3/ Power rutina

Táto rutina je pre pravé superhrdinky, ktoré mieria na pohovor a potrebujú silu! Začína v sprchovacom kúte, to je bezpochyby to najlepšie miesto pre ranné spievanie. Takže si vezmite malý šikovný reproduktor do kúpeľne a show môže začať. Akonáhle se osprchujete, je čas vybrať oblečenie.

Zdravé raňajky plné chytrých potravín sú nutnosťou pre váš mozog. Celozrnné obilniny s ovocím a orechami budú skvelým začiatkom dňa.

Prichádza čas upraviť si vlasy, urobiť make-up a precvičiť si svoju reč. Prezrite si svoj outfit zo všetkých strán, aby ste zistili, že je perfektný z každého uhla! Dajte si chvíľu pred zrkadlom a dýchejte. Nezabudnite si nahlas pripomenúť, že to máte v kapse.

Dostali ste svoju vysnenú prácu? Dajte nám vedieť a sharujte s nami váš príbeh na facebooku Dřevojas.

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Štítky

relax v koupelně 

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.