Predstavujeme nábytkové kovanie nemeckej značky Hettich

Predstavujeme nábytkové kovanie nemeckej značky Hettich

11. 10. 2017

Často sa nás pýtate na podrobnosti ohľadne nášho kúpeľňového nábytku Dreja. Rozhodli sme sa preto, že budeme na blogu pravidelne zverejňovať články nielen inšpiratívne a štýlové, ale tiež technické a vzdelávacie.

Na čo sa budeme sústreďovať dneska? Na kovanie! Čo si má človek pod takým termínom predstaviť? Kovové súčasti nášho kúpeľňového nábytku, čiže pánty, výsuvy, závesy, ... Poďte si prečítať praktické rady, ktoré sa vám môžu pri výbere novej kúpeľne hodiť (a na záver vám prezradíme to najlepšie!).

Nábytkové kování Hettich

V dreve máme jasno, na kovanie sme si našli expertov 

Kúpeľňovú skrinku alebo šuflík budete otvárať nespočetnekrát, a preto sa na kovových pomocníkov musíte spoľahnúť. Presne na to sme mysleli, keď sme si vyberali dodávateľov kovania pre naše kúpeľňové poklady. Nie je preto prekvapením, že sme sa rozhodli pre nemecké nábytkové kovanie značky Hettich, modernú značku, ktorá ide s dobou, investuje do inovácií a moderných technológií.
Koupelnový nábytek Dřevojas se závěsy Hettich

Funkčnosť až na prvom mieste

Asi všetci dobre poznáte ten pocit, keď vás zobudí prásknutie dvierok skrinky. A kúpeľňa býva spálni nebezpečne blízko. Vďaka našim skříňkám, ktoré sú vybavené závesmi Hettich, sa už podobného prebudenia báť nemusíte. Závesy Hettich dvierka skrinky sami zavrú. Ich uhol samodovierania je 35° a dokážu tlmiť náraz takmer pri akejkoľvek teplote - už v 5°C a dokonca až pri 40°C.

Mrknite sa na video! 

Ale to stále nie je všetko. Už sa vám stalo, že ste sa snažili do skrinky vmestnať krabičku, ktorá sa do nej len tak tak vojde, ale kvôli dierkam ste ju tam nakoniec nemohli uskladniť? Vďaka závesom Hettich ani tento problém nehrozí, majú uhol otvárania 110°.
Skříňka Q MAX s kováním Hettich

Kúpili ste si už našu skrinku a jej kovanie potrebujete trochu upraviť? Ďalšia dobrá správa je, že kovanie Hettich môžete jednoducho posunúť, upraviť a regulovať.

Ako na to vám poradíme priamo vo videu.

 

Čerešnička na záver

Čo je na kovaní Hettich úplne najlepšie? Platí naňho doživotná záruka. Samozrejme doživotná pre prvého majiteľa. Čo to znamená? Akýkoľvek problém s kovaním (ktorý nie je spôsobený cudzím zavinením) s vami Hettich okamžite bezplatne vyrieši. Či už sa objaví vada na nábytkových úchytkách Hettich, nábytkových závesoch, kovaní pre výklopné a sklopné dvierka, kovaní pre skladané a posuvné nábytkové dvere, výsuvoch pre drevené a oceľové zásuvky, oceľových zásuvkových bočniciach, spojovacom kovaní, … na všetky platí celoživotná garancia kvality. Ako je to možné? Jeho výrobcovia si za ním 100% stoja, veria mu a vy mu môžete veriť tiež.

Za nábytkové kovanie Hettich u nás nedoplácate nič naviac, je v štandardnej výbave kúpeľňového nábytku Dreja.

Keď si kúpite skrinku Dreja, dostanete k nej aj kartu Hettich. Na webovej stránke Hettich sa potom už len stačí registrovať a pri akejkoľvek vade je možné problém hneď riešiť. Pre viac informácií si prečítajte kompletný popis celoživotnej garancie kvality od Hettich.

 Nábytkové kovové zásuvy Hettich

Bol pre vás článok o nábytkovom kovaní prínosný? Zodpovedali sme všetko, čo vás zaujíma? Ak máte akúkoľvek otázku alebo pripomienku, napíšte nám do komentára pod článkom.

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.