Kúpeľňa pre deti? Jasne! Urobíte im veľkú radosť

Kúpeľňa pre deti? Jasne! Urobíte im veľkú radosť

12. 01. 2018

Pokiaľ v dome disponujete dvoma kúpeľňami, prenechajte tú v blízkosti detských izieb svojim ratolestiam. Malým deťom urobia veľkú radosť detské motívy dlažby a obkladov, a teenageri, zvlášť mladé slečny, vám budú za svoj vlastný priestor vďační najmenej dvakrát toľko.

Ak sa napríklad akurát chystáte rekonštruovať kúpeľňu, ktorá bude primárne určená pre deti, poradíme, čo by vo vašej „detskej“ kúpeľni nemalo chýbať. Na svoje si prídu rodičia predškolských detí aj teenagerov.

Pre malých námorníkov

Ak máte malé deti, potom nám iste dáte za pravdu, že večerné kúpanie je ich veľmi obľúbenou kratochvíľou. Ako im tieto chvíle ešte spríjemniť a nechať naplno rozohrať ich fantáziu? Krásne farebnými obkladmi, dlažbou aj detským kúpeľňovým nábytkom a doplnkami. Na trhu je celá rada výrobcov, ktorí na deti pamätajú. Čo takto bodky, kocôčky alebo srdiečka? Alebo sa vám viac páči kúpeľňa plná modrých námorníckych prúžkov? Ako sa vám páči.

Praktickosť na prvom mieste

Chvíle, kedy sa premenia na pirátov či námorníkov, majú radi snáď všetky deti. Mamičky už o poznanie menej… Kúpeľňa po večernom detskom kúpeli ani za mak nepripomína tú zo stránok katalógov. Na mieste je teda zauvažovať nad praktickosťou výsledného návrhu kúpeľne. Farebné obklady nie sú len pekné, ale aj praktické. Napríklad na bielej by bola vidieť každá kvapka – a o tie predsa nie je v blízkosti detí núdza. Lepšie sa vám budú udržiavať také tie s hladkým povrchom oproti rôzne štruktúrovaným obkladačkám. Z hľadiska sanitárneho vybavenia potom pamätajte, okrem samozrejmé vane, na dostatočne hlboké umývadlo a prídavný schodík k toalete.

Do kúpeľňových skriniek odporúčame naše praktické priečinky na drobnosti a nezabudnite minimálne jednu veľkú poličku vyhradiť pre nevyhnutné propriety, ako sú striekačky na vodu, loptičky, plávajúce tulene a kačičky.

Pre teenagerov

A ak už máte deti odrastenejšie, ani im nemusíte upierať súkromie vlastnej kúpeľne. Násťroční, zvlášť pokiaľ ide o minimálne dvoch súrodencov, iste ocenia dvojité umývadlo, vrátane adekvátne veľkej umývadlovej skrinky, prípadne aj veľkej galérky. Veľkorysé úložné priestory pomôžu vašim už skoro dospelým deťom udržať poriadok vo svojich kozmetických nevyhnutnostiach. Samotná údržba kúpeľne potom bude jednoduchšia aj pre vás, rodičov.

Chcete načerpať ďalšiu inšpiráciu? Príďte k nám do showroomu. Tešiť sa môžete na dobrú kávu a príjemné posedenie, pomôžeme vám vybrať nábytok práve pre vysnívanú kúpeľňu vašu či vašich detí.

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.