Horné kúpeľňové skrinky

Zdá sa vám priestor nad práčkou zbytočne prázdny? Súhlasíme. A máme pre vás horné závesné kúpeľňové skrinky.

Čítať ďalej
Môžete použiť filtrovanie alebo nahliadnuť do poradne.
Jasaánek
Zobraziť filtrovanie Skryť filtrovanie

Podľa ceny

266 Kč
416 Kč

Podľa šírky

350 mm
600 mm

Podľa hĺbky

352 mm
360 mm

Podľa farby

Podľa otvárania

Podľa kolekcie

Zobrazených 4 z 4 produktov

Horná skrinka INVENCE SYDO 35

Kolekcie Invence

od 416 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Horná závesná skrinka jednodverová s nikou v spodnej časti

Horná skrinka DOS SYD 35

od 266 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

DOS SYD 35, horná doplnková skriňa, jednodverová, s 2 sklenenými policami.

Horná skrinka DOS SYD2 50

od 301 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

DOS SYD2 50, horná závesná skriňa, dvojdverová.

Horná skrinka DOS SYD2 60

od 324 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Horná kúpeľňová skrinka DOS SYD2 60, dvojdverová.

Praktické horné kúpeľňové skrinky

Využite steny v kúpeľni na maximum. Pri citlivom rozvrhnutí sa nebudete cítiť stiesnene ani v menšom priestore a naviac získate ďalšie úložné priestory

Závesné horné kúpeľňové skrinky si mnoho našich zákazníkov usádza na stenu nad práčku. Hĺbka 35 centimetrov je k bežnej hĺbke práčky tak akurát pre manipuláciu s uloženými vecami. Šírku skrinky môžete vyberať medzi 35 až 60 centimetrami.  

Horné kúpeľňové skrinky si môžete zvoliť v mnohých farebných variantoch, s rôznymi úchytkami či bezúchytkovým systémom otvárania Push-to-open. Dvierka sú uchytené na kvalitnom kovaní Hettich, ktoré sa vyznačuje tichým a jemným dovieraním. Na kovanie dávame celoživotnú záruku. 

Doplňte vysokú skriňu v kúpeľni závesnou skrinkou a schovajte za dvierka všetky rušivé elementy, ktoré by mohli prekaziť pohodový večer vo vani s knižkou.

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.