4 tipy, ako mať v kúpeľni stále upratané

4 tipy, ako mať v kúpeľni stále upratané

24. 07. 2018

Udržať poriadok v kúpeľni je niekedy nadľudský výkon, v permanencii je prakticky neustále. Náš deň tu začína aj končí, a aj v priebehu sem hneď niekoľkokrát zavítame. Keď to potom vynásobíme počtom členov domácnosti, dostali by sme sa k určite zaujímavým číslam, čo sa stráveného času týka.

Aby ste ďalší čas v kúpeľni nemuseli tráviť upratovaním, ponúkame hneď štyri tipy, ako si uľahčiť prácu. Každý z nich sa tak trochu týka prevencie. Jednoducho ide o šikovné opatrenia, s ktorými bude nasledovné upratovanie hračkou.

Prevencia je základ

Za umývadlo čistejšie a lesklejšie… Týmto heslom sme sa riadili pri vývoji špeciálnej povrchovej hydrofóbnej vrstvy Dreja-Clean. Takto ošetrené umývadlo vám dodáme priamo z výroby.

Povrch keramických umývadiel získa po aplikácii Dreja-Clean lepšie hygienické vlastnosti. Vytvorený „nano“ povlak chráni umývadlo pred nečistotami a užívateľa pred baktériami, keďže ošetrený povrch nedovoľuje baktériám a plesniam ich usadzovanie.

Odolnosť je zaručená tiež proti vodnému kameňu, a to vďaka kvalitnej vodoodpudivej charakteristike Dreja-Clean. Všetky možné nečistoty sa nabaľujú na kvapky vody a po materiály stekajú, tzv. lotosový efekt. Umývadlá sú tak vždy dokonale čisté a hygienicky nezávadné.

Ide to aj doma

Prípravok Dreja-Clean je možné aplikovať na akékoľvek keramické umývadlo. Aplikáciu Dreja-Clean si môžete vykonať tiež na už zakúpené umývadlá. Samotná aplikácia ochrannej vrstvy je veľmi jednoduchá, všetko máme popísané v návode.

Najskôr si ale musíte našu špeciálnu sadu objednať u nás v e-shope. Radi vám ju obratom pošleme.

Umyvadlo ošetřené našimi přípravky Dreja-Clean se vám bude snadněji udržovat stále čisté a lesklé.

Umývadlo ošetrené našimi prípravkami sa vám bude omnoho lepšie udržiavať.

Všetko na svojom mieste

A kam dať všetky tie rúže, laky, tégliky, dózy a podobné kúpeľňové propriety? Riešenie je jednoduché! Zadovážte si do svojich skriniek a zásuviek praktické priečinky. V našej ponuke máme niekoľko druhov.

Šikovným pomocníkom je napríklad zásobník na vreckovky, do ktorého štýlovo schováte mnohokrát nevzhľadnú krabičku vreckoviek. Menší priečinok je naopak vhodnejší predovšetkým na rúže, laky na nechty alebo iné drobnosti. A do väčšieho priečinka STANDARD si môžete smelo naskladať napríklad odličovacie tampóny alebo menšie dózičky.

Pre svoje variabilné využitie sa priečinky hodia takmer do každej zásuvky a skrinky zo širokej ponuky našich nábytkových radov.

Pořadače vám pomohou mít neustále vše na svém místě

Šikovné priečinky udržia veci na svojom mieste.

Rozdeľte priestor

Ďalšou možnosťou, ako bojovať s neporiadkom, je rozdelenie priestoru zásuvky na menšie oddiely. Práve pre tento účel máme v ponuke organizéry od nemeckej firmy Hettich. Predsa len vďaka rozdeleniu na úseky sa vám nebude v zásuvke nič povaľovať bez ladu a skladu a všetko omnoho rýchlejšie nájdete.

Organizér šikovně rozdělí prostor velké zásuvky.

Organizér šikovne rozdelí priestor veľkej zásuvky na jednotlivé sektory.

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Komentáre ku článku

Vložiť komentár

Terézia Šuranská

26. 11. 2021 11:58

Za mňa, je top produkt do kúpeľne Madel PuliRapid z Roin.sk, najlepšie mi odstráni všetky usadeniny a nečistoty

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.