Nová kúpeľňa do 5 dní

Nová kúpeľňa do 5 dní

08. 11. 2018

Občas sa človeku jednoducho nechce čakať. Poznáme to všetci – „Tie nové topánky si musím najneskôr zajtra vziať na seba!“ „Tú aku vŕtačku je potrebné hneď vyskúšať!“. Jednoducho sme tvory nedočkavé. :-)

Ak sa jedná o stavbu alebo rekonštrukciu, človek musí počítať s nejakou časovou rezervou. Vie, že kuchyňu si musí objednať v predstihu, že truhlár potrebuje čas na tú vstavanú skriňu, … A rovnako to býva aj s vybavením do kúpeľne. Štandardne človek počíta s týždňami, ale čo keby sme vám teraz ponúkli, že budete mať novú kúpeľňu už do 5 dní?

qmax

Páči sa vám drevodekor? Vsaďte na naše populárne Cafe :-) Umývadlo so skrinkou, galérku aj doplnkovú závesnú skrinku dodáme do 5 dní.

 

Expresné výrobky Dreja

V Dreji sme si povedali, že vyberieme z našej ponuky nábytku do kúpeľne rady a dekory, ktoré ste si v poslednej dobe obľúbili, a dodáme ich až k vám domov, než napočítate do päť. Teda do 5 pracovných dní :-) Takže – čo všetko nájdete v našej expresnej ponuke kúpeľňového nábytku?

 

Kúpeľňový nábytok Q MAX u vás doma za 5 dní

Milovníci moderného designu a minimalizmu si prídu na svoje vďaka kolekcii Q MAX. V bielej farbe (vo vysokom lesku) pôsobí skutočne štýlovo. Kúpeľňovú skrinku s keramickým umývadlom Q môžete vybrať hneď v niekoľkých šírkach – 55, 60, 70 a 80 cm. A čo viac, pokiaľ neholdujete poličkám a chcete si schovať všetky svoje hygienické a kozmetické nevyhnutnosti, môžete umývadlovú skrinku doplniť galérkou alebo vysokou doplnkovou skrinkou.


q max

Kúpeľňový nábytok Q MAX v bielej farbe – skrinka pod umývadlo, galérka MAX a praktická doplnková skrinka.

 

Útulná kúpeľňa 

Máte radšej útulnú atmosféru? Tú dokáže nábytok Dreja hravo navodiť aj v kúpeľni. :-) Vyberte si rad Q MAX s drevodekorom Cafe alebo Arlington. Dekor Cafe je náš favorit, ale v poslednej dobe sú trendy hlavne svetlé drevodekory. A keď sa pozrieme na Arlington, vlastne sa nie je čomu diviť. Čo poviete?

nábytek moderní do koupelny

Svetlý drevodekor sa teší veľkej obľube. Páči sa vám umývadlo so skrinkou, zrkadlová skrinka alebo vysoká skriňa?

 

Klasika z módy len tak nevyjde

Alebo dávate prednosť klasike? Aj na tento prípad sme mysleli. :-) Oblé tvary, skrinka pod umývadlo na nožičkách, jemná biela farba, strieborné akcenty… Ak nie ste vyznávačmi výstredností, tak pre vás je ako stvorený rad kúpeľňového nábytku Pluto. Skrinku pod umývadlo doplňte sklenenou kúpeľňovou skrinkou alebo zrkadlom do kúpeľne a je to. Toto riešenie je ideálne nielen do domácností, ale napríklad aj do hotelových kúpeľní.


pluto tradiční koupelnový nábytek

Elegantný nábytok do kúpeľne z radu Pluto si zamilujete doma aj v hoteli. Čo hovoríte na keramické umývadlo so skrinkou?

Potešili sme vás našou ponukou kúpeľňového nábytku? Chcete vyskúšať, či ho naozaj do 5 dní stihneme dodať až k vám domov? Tak sa mrknite na našu kompletnú ponuku produktov s expresným dodaním.

Napíšte nám

Alebo by ste chceli, aby sme ponuku doplnili o ďalšie dekory? O ďalšie produkty? Napíšte nám do komentára.

Krásny deň vám za Dreju praje Petra

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.