Kúpeľňové trendy pre rok 2019

Kúpeľňové trendy pre rok 2019

29. 11. 2018

Plánujete rekonštrukciu alebo výstavbu novej kúpeľne? Asi sa zhodneme na tom, že to je síce vcelku malá miestnosť v porovnaní napríklad s obývačkou, ale za to veľkého významu. Preč sú doby, kedy šlo o to, aby bola „len“ funkčná. Dnes je záležitosťou estetickou! Prečo? Kúpeľňa je prvé miesto, kam sa vydáme po prebudení, a rovnako tak posledné, kam ideme tesne pred spaním. Povedzme, že tak môže dosť ovplyvniť naše duševné rozpoloženie :-) Takže niet divu, že si všetci prajeme, aby sme sa v nej cítili ako ryba vo vode :-)

Čím ju vybaviť a ako zariadiť? Poďte sa s nami pozrieť na kúpeľňové trendy pre budúci rok.

 

1, Bližšie k prírode

Aké farby dominujú kúpeľniam v roku 2019? Či už hovoríme o obkladoch, dlažbe alebo nábytku, sú to jasne svetlé tóny. Béžová, tlmená žltá a svetlé tóny hnedej sú jasnými favoritmi. Niekto radšej teplejšie farby, niekto studenšie. A pre druhú skupinu je svetlo šedá jasnou trefou do čierneho :-)

dekor dřeva v koupelně

  Dekor dreva a šedá farba vyzerajú ako skvelá kombinácia, čo poviete? Skrinky sú z kolekcie Solo.

 

Wood works!

Ak patríte k milovníkom dreva, asi u vás doma nájdeme (alebo plánujete) drevené podlahy (či imitáciu), dvere, obložky… A možno tiež skrinky v kúpeľni. Skrinkám dekor dreva pristane a čo hlavne – pôsobí útulne. Niekto rád strohosť, niekto „teplo domova“ :-) A to dekor dreva umocňuje.

dřevěný deko koupelna nábytek

Umývadlová doska s dekorom dreva pomôže zútulniť vašu kúpeľňu.

 

Vaša kúpeľňa vyrastie do krásy

Hlavne v meste v malom byte človeku chýba príroda. Ale netreba zúfať. Keď akurát nemôžete každý týždeň vyraziť niekam do hôr, môžete sa aspoň doma obklopiť zelenou :-) Izbové rastliny sú žhavým trendom už niekoľko rokov, a prečo ich nedať aj do kúpeľne. Tvoria kyslík a šíria krásu

 pokojovky v koupelně

Že do kúpeľne rastliny nepatria? Nenechajte sa zmiasť. Hodia sa napríklad k nášmu radu kúpeľňového nábytku DOOR.

 

2, Na minimalistickej vlne

Asi už len sťažka nájdeme niekoho, kto unikol minimalistickej vlne, ktorá zaplavila celý svet. A všetko nasvedčuje, že tomu tak bude aj v rokoch budúcich. My sa tomuto trendu nebránime, ideme mu v ústrety, a preto v našej ponuke nájdete už teraz 3 rady kúpeľňového nábytku bez úchytiek MAJESTY, STORM a VARIANTE.


nábytek bez úchytek do koupelny

 Luxusný kúpeľňový nábytok MAJESTY bez úchytiek a v minimalistickom bielom prevedení.

 

Toto sa vám nabetón zapáči

A na aký design u minimalistického kúpeľňového nábytku vsadiť? Strohý, luxusný, a pritom blízky prírode je dekor betónu. Tak nejak sa ho stále nemôžeme nabažiť a súdiac podľa vašich reakcií ani vy. Pokiaľ dekor dreva nie je vaším favoritom, biela vás už tak trochu nudí, nabetón vsaďte na betón :-)

 beton v koupelně

Ak je to láska na prvý pohľad, tak sa bežte mrknúť na kolekcui AMBIENTE na stránky nášho luxusného nábytku MYJOYS.

 

Minimalizmus par excellence

A ako dotiahnuť minimalistické ladenie vašej kúpeľne k dokonalosti? Umývadlom na doske. Trend elegantných mís položených na dosku je na vzostupe. Pre niekoho je doska praktickým odkladacím miestom, inému príde logickejšie mať odkladací priestor rovno súčasťou umývadla. Do ktorej skupiny patríte vy?

 minimasitický design v koupelně

Umývadlová doska je elegantným riešením. Vyberte si dekor podľa priania.

 

3, Presne podľa svojho gusta

Funkčnosť predovšetkým. Mať na výber. Kombinovať. Modularita je trendom a my ideme s dobou. Už tohto roku sme na trh vypustili náš variabilný rad kúpeľňového nábytku VARIANTE. Jednoducho si vyberiete rozmer, ktorý sa vám hodí, a potom umývadlo, ktoré sa vám páči. A môžeme prezradiť, že výber v roku 2019 opäť osviežime :-) A pokiaľ si chcete nielen kombinovať, ale vybrať riešenie vašej kúpeľne priamo na mieru? Áno, aj to je v Dreji možné. Preberieme s vami návrh od A do Z a všetko do vašej kúpeľne padne ako uliate.

 kombinace variabilni

Máte radi, keď si sami môžete riešenie nakombinovať? Prezrite si modulárny rad kúpeľňového nábytku VARIANTE.

 

Inšpirujme sa navzájom

Čo dodať na záver? Už sa na ten budúci rok celkom tešíme. Čo chystáme? Sledujte nás na Facebooku a na Instagrame a dozviete sa viac. A pretože aj my sa radi dozvieme viac, napíšte nám do komentára pod článkom, aký kúpeľňový trend sa páči vám.

Krásne takmer adventné dni vám za Dreju praje Petra

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.